Joanna Opozda i Antoni Królikowski

i

Autor: WBF

Antek Królikowski pokazał zdjęcia z WESELNEJ FOTOBUDKI!

2021-08-15 18:02

Antek Królikowski i Joanna Opozda są już ponad tydzień po ślubie. Emocje do końca jednak jeszcze nie opadły. I tak Antek postanowił opublikować urocze zdjęcia z weselnej fotobudki. Zobaczcie i przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Antoni Królikowski i Joanna Opozda pobrali się w ubiegłą sobotę w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Parze towarzyszyli podczas ceremonii najbliżsi i przyjaciele - wśród najsłynniejszych gości znaleźli się Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, Marina Łuczenko-Szczęsna, Tomasz Oświeciński, Agnieszka Mrozowska czy Joanna Kurowska. Potwierdziły się też doniesienia mediów dotyczące miejsca weselnej zabawy. Antek i Joasia zaprosili swoich gości do Pałacu w Zdunowie, gdzie wszyscy w pięknych okolicznościach bawili się na weselu.

Fest Festival 2021 - wielkie gwiazdy i ich hity! 4 dni muzycznego szaleństwa

I właśnie podczas tego wesela jedną z atrakcji była fotobudka, czyli maszyna robiąca zdjęcia osobom, które się przed nią ustawią. Takie fotki na swoim profilu udostępnił Antek. Widać, że zarówno para młoda jak i goście bawili się na weselu znakomicie. Zobaczcie sami: 

[QUIZ] Jak dobrze znasz Annę Muchę? Prawdziwy fan "M jak miłość" będzie miał 10/10

Pytanie 1 z 10
Kogo w "M jak miłość" gra Anna Mucha?
Źródło: Antek Królikowski pokazał zdjęcia z WESELNEJ FOTOBUDKI!