Anna Wyszkoni

i

Autor: MARCIN WZIONTEK / SUPER EXPRESS

Ania Wyszkoni wyrzucona z Opola?! Szokujące wyznanie gwiazdy zaskoczyło wszystkich

2021-08-03 14:56

Festiwal w Opolu zbliża się wielkimi krokami. Wśród występujących na scenie gwiazd nie zobaczymy Anny Wyszkoni. Za pośrednictwem story na Instagramie wokalistka podzieliła się szokująca informacją, jakoby została wyrzucona przez organizatorów wydarzenia. Tego nikt się nie spodziewał!

Anna Wyszkoni nie wystąpi w Opolu, bo została wyrzucona przez Telewizję Polską? Tak wynika z informacji, jaką artystka opublikowała na swoim Instagramie. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu 2021 wystartuje już za niespełna miesiąc i jak wiadomo, na scenie zaprezentuje się wielu popularnych wykonawców. Wśród nich na pewno zabraknie Ani Wyszkoni, która jest mocno związana z opolską publicznością. Piosenkarka po raz pierwszy wystąpiła na legendarnej scenie jeszcze za czasów, kiedy śpiewała w zespole Łzy. Od tamtej pory występy gwiazdy były nieodłącznym elementem tego muzycznego święta. W tym roku Ania Wyszkoni miałaby świetny powód, by pojawić się na imprezie. Kilka tygodni temu gwiazda zapowiedziała premierę swojego kolejnego singla Skrable, który w sieci powinien pojawić się już niebawem. Niestety, jak poinformowała w mediach społecznościowych, organizatorzy wyrzucili ją z grona występujących w Opolu gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Sonda
Czekasz na Skrable?

Anna Wyszkoni wyrzucona z Opola?

Tego nikt się nie spodziewał! Do tej pory wokalistka regularnie pojawiała się na imprezach organizowanych przez Telewizję Polską. Widzowie mogli podziwiać Anią Wyszkoni w roli jurorki w Szansie na sukces, jak również podczas krajowych eliminacji do Eurowizji. Tym bardziej zaskakująca wydaje się wiadomość, jaką artystka zamieściła w mediach społecznościowych.

WTF! Najpierw TVP wyrzuca mnie z Opola, potem z Pytania na śniadanie, a teraz jeszcze instagram?? Serio? - napisała wyraźnie oburzona.

Telewizja Polska póki co nie skomentowała sprawy. Nie są też znane szczegóły dotyczące występu Ani Wyszkoni. Przypomnijmy, że tego samego dnia o braku zakwalifikowania do konkursu Premier poinformował Michał Wiśniewski.

Te polskie hity kończą 10 lat. Każdy je zna!
Źródło: Ania Wyszkoni wyrzucona z Opola?! Szokujące wyznanie gwiazdy zaskoczyło wszystkich