Angelika Żmijewska z Topky kusi boską figurą w Panamie. Ciężko oderwać od niej wzrok!

i

Autor: screen z IG/@angelika.zmijewska Angelika Żmijewska z Topky kusi boską figurą w Panamie. Ciężko oderwać od niej wzrok!

Angelika Żmijewska z Topky kusi boską figurą w Panamie. Ciężko oderwać od niej wzrok!

2023-03-22 15:48

Angelika Żmijewska z zespołu Topky spakowała walizki i poleciała w egzotyczną podróż! Tym razem na jej mapie pojawiła się Panama, więc w ostatnim czasie fani mogą podziwiać ją w letnich stylizacjach i w strojach kąpielowych. Od Angeliki Żmijewskiej z Topky ciężko oderwać wzrok!

Angelika Żmijewska to jedna z najpopularniejszych piosenkarek w branży disco polo. Ogromną popularność zyskała śpiewając razem z Paulą Karpowicz i Justyną Lubas w zespole Top Girls. Dziewczyny szybko znalazły się na szczycie, a ich piosenki już w dniu premiery otrzymywało miano hitów. Ich współpraca zakończyła się jednak w 2021 roku, kiedy to Angelika i Paula opuściły grupę Top Girls na rzecz własnej formacji Topky. Mimo zmiany, piosenkarki radzą sobie znakomicie i co chwilę wydają hitowe kawałki. Oprócz tego Angelika i Paula, co chwilę jeżdżą w trasy koncertowe po Polsce, a na swoich występach dają po prostu czadu! Teraz Angelika postanowiła wrzucić na luz, spakowała walizki i poleciała na rajskie wakacje do Panamy.

Łobuzy i Topky w radiu SuperNova

Angelika Żmijewska w bikini

Od kilku dnia Angelika Żmijewska z zespołu Topky odpoczywa w Panamie i chwali się przepięknymi kadrami w mediach społęcznościowych. Nie brakuje palm, pięknych i czystych plaż, a także lazurowej wody. Na profilu piosenkarki jest także dużo ujęć w letnich stylizacjach, a przede wszystkim w strojach kąpielowych, w których prezentuje się jak "Bogini". Angelika Żmijewska uchodzi za jedną z najpiękniejszych wokalistek w branży disco polo, więc nie ma co się dziwić, że fani oszaleli na punkcie jej zgrabnej figury.

- Wyglądasz kwitnąco! ❤️❤️

- 🔥Bogini trafiła do raju Ps ciężko wybrać jedno wszystkie są super 🔥👏

- Ale ty masz figurę 🔥🔥🔥 super widoki zazdroszczę 👍👍👍

- Jesteś gorąca jak lawa

Co ciekawe, egzotyczne wakacje piosenkarki nie są z żadnego biura podróży. Angelika Żmijewska odpoczywa i smaży się na plaży obok przystojnego aktora Michała Malinowskiego, który ostatnio odkrywa piękne zakątki naszego świata.

ZOBACZ TAKŻE: Roxie Węgiel gwiazdą czwartej edycji StartUp Music! Zgłoś się do konkursu Radia Supernova