Alicja Szemplińska

i

Autor: Lukasz Kalinowski/East News

Alicja Szemplińska wśród najpiękniejszych kobiet świata! Powinna wziąć udział w konkursie?

2021-08-23 9:17

W minioną sobotę 21 sierpnia odbył się konkurs Miss Supranational 2021. Po raz dwunasty została wręczona korona najpiękniejszej kobiecie na świecie. Została nią Chanique Rabe z Namibii, która na scenie prezentowała się świetnie. Co ciekawe oprócz kandydatek błyszczała również Alicja Szemplińska! Czy piosenkarka powinna wziąć udział w konkursie?

Za nami przepiękne wydarzenie i to dosłownie! Mowa o Festiwalu Piękna, który odbył się w miniony weekend. Od piątku 20 sierpnia, aż do niedzieli 22 sierpnia, Nowy Sącz gościł najpiękniejsze kobiety i najprzystojniejszych mężczyzn z całego świata! Tytuł Miss Polski 2021 powędrował do Agaty Wdowiak, Miss Supranational 2021 do Chanique Rabe z Namibii, natomiast Misterem Supranational 2021 został reprezentant Peru - Varo Vargas. Każdy dzień podczas Festiwalu Piękna obfitował w niesamowite emocje. Oprócz pokazów mody, prezentacji kandydatów i kandydatek, nie zabrakło również muzycznych wrażeń! Na scenie nie zabrakło oczywiście Viki Gabor, Kayah, Sabiny Jeszka, Kasi Moś, Ani Karwan oraz Alicji Szemplińskiej. Każda z piosenkarek prezentowała się olśniewająco, jednak największą uwagę według internautów przykuła właśnie zwyciężczyni The Voice of Poland 10.

Alicja Szemplińska o Eurowizji, nowościach i przygotowaniach do matury! [WYWIAD]

Alicja Szemplińska niczym modelka!

Alicja Szemplińska była jedną z artystek, która pojawiła się na konkursie Miss Supranational 2021. Piosenkarka jak zawsze dała czadu śpiewając między innymi eurowizyjny kawałek Empires, Run The World, Worth it, a do tego wyglądała zjawiskowo! Czy sama powinna wziąć udział w takim konkursie jako kandydatka? Z pewnością miałaby ogromne szanse, ponieważ jej urodą zachwyca się dosłownie każdy! Na zdjęciach, które zamieszcza na swoich social mediach wygląda jak prawdziwa modelka, a internauci nie mogą wyjść z zachwytu i prawią jej zawsze same komplementy!

Sonda
Czy Twoim zdaniem Alicja Szemplińska powinna wziąć udział w konkursie Miss?
Źródło: Alicja Szemplińska wśród najpiękniejszych kobiet świata! Powinna wziąć udział w konkursie?