Adam i Dariusz Zdrójkowscy

i

Autor: AKPA

Programy

Adam Zdrójkowski i jego tata odpadli z Azja Express. Widzowie są wściekli na przyjaciółkę Krupińskiej!

2023-05-15 9:10

W wyścigu w programie Azja Express liczą się nie tylko inteligencja, kondycja i umiejętności analizowania i szybkich reakcji. Często w grę wchodzą też emocje, które potrafią niesamowicie namieszać wśród uczestników, ale także fanów show. Tak było tuż przed finałowym odcinkiem. Z programu odpadli Adam i Dariusz Zdrójkowscy. Zbulwersowani fani obwiniają za to Izabelę Połeć i domagają się wyjaśnień.

Adam Zdrójkowski i jego tata pożegnali się z programem Azja Express. Finał programu zbliża się wielkimi krokami, a emocje uczestników i widzów stale rosną. Wielu uważało, że aktor wraz ze swoim ojcem tworzą jedną z najmocniejszych par i mają ogromne szanse na to, by wygrać wyścig. Pomimo wielu zabawnych sprzeczek i różnic w charakterach Adam i Dariusz Zdrójkowscy świetnie się ze sobą dogadywali i często bez większych problemów wykonywali wymagające zadania. Duet zyskał także ogromną sympatię fanów programu, którzy mocno trzymali za nich kciuki. Jednak tuż przed finałem para odpadła z Azja Express, ponieważ dotarła na metę jako ostatnia. Widzowie uważają jednak, że stało się tak przez przyjaciółkę Pauliny Krupińskiej, Izabelę Połeć.

Andziaks i Luka rozstali się w Azja Express. "To mnie po prostu rozwala"

"Zaśpiewasz to wybierasz kolejną piosenkę!" | Dokończ piosenkę 18 #Sanah

Adam Zdrójkowski - Azja Express

Adam Zdrójkowski w Azja Express zyskał ogromną sympatię widzów. Jego relacja z tatą, przez wiele odcinków programu, rozczulała fanów. Według nich duet radził sobie znakomicie i był faworytem w wyścigu. Jednak niedługo przed finałem Adam i Dariusz musieli pożegnać się z programem. Mężczyźni dotarli na metę jako ostatni, kilka minut po Andziaks i Luce. Fani programu są zbulwersowani i wściekli na przyjaciółkę Pauliny Krupińskiej, której zarzucają grę nie fair play. Uważają, że to właśnie przez nią odpadli ich faworyci. Wszystko ze względu na to, że Izabela Połeć pożyczyła wcześniej od Dariusz młotek, którego ten nie potrafił znaleźć w decydującym momencie.

Obie panie powinny być zdyskwalifikowane, bo jedna sobie wzięła wędkę pana Dariusza, żeby wykonać zadanie, a druga zajumała łom przeznaczony dla pana Darka. Nieuczciwe zawody

Gdyby Iza nie zabrała młotka pana Darka i później nie odłożyła go w inne miejsce, niż na mapie mogłoby być inaczej. Ogromna szkoda… najlepszy duet

Odpadli niesprawiedliwie. Darek przez Izę nie mógł znaleźć młotka

W sieci zawrzało. Fani nie potrafią wybaczyć Izabeli tego, że przyczyniła się do wyniku końcowego. Ta jednak postanowiła się wytłumaczyć. Przyznała, że odłożyła młotek w dokładnie to samo miejsce, z którego go zabrała.

Andziaks i Luka bali się o swoje życie. Dramat w Azja Express doprowadził do ostrej kłótni

Darek szukał w innym miejscu, co też powiedział w odcinku. Darek sam powiedział, że źle odczytał mapę, a jaskiń było bardzo dużo podobnych. Ja Darka bardzo lubię i gdybym mogła, to bym mu ten młot dała od razu do ręki, bo i tak mi go było szkoda, że musi chodzić po nierównym terenie z bólem w kolanie, ale on szukał po drugiej stronie góry i nie było go widać.

Źródło: Adam Zdrójkowski i jego tata odpadli z Azja Express. Widzowie są wściekli na przyjaciółkę Krupińskiej!