7-latka zarobiła ponad 110 milionów złotych. Friz ma jej czego zazdrościć!

i

Autor: screen from video: Nastya earned money helping her dad / YouTube.com/Like Nastya 7-latka zarobiła ponad 110 milionów złotych. Friz ma jej czego zazdrościć!

7-latka zarobiła ponad 110 milionów złotych. Friz ma jej czego zazdrościć!

2022-01-23 19:03

Ogromną świnkę skarbonkę musi mieć 7-letnia Nastya, która znalazła się w czołówce dorocznego zestawienia najbogatszych Youtuberów. W ostatnich dwunastu miesiącach uzyskała ponad 110 milionów złotych przychodu! Nie brakuje opinii, że Friz zdecydowanie może pozazdrościć zarobków tej dziewczynce. Przekonajcie się sami, ile i za co dokładnie zarobiła 7-latka.

Spis treści

  1. 7-latka milionerką - ile zarobiła?
  2. Natsya - na czym zarobiła?
  3. Natsya - kim jest 7-letnia Youtuberka?

Zarobki na YouTube są duże pod kilkoma warunkami. Należy często dodawać filmiki, tworzyć kreatywną treść, być prawdziwym, cieszyć się uznaniem reklamodawców, a także trzeba mieć duży watchtime. Doskonale wie o tym Karol Wiśniewski, dla którego ubiegły rok był wręcz doskonały. Majątek Friza w 2021 to ogromna kasa, dlatego też znalazł się na liście najbogatszych młodych osób w naszym kraju. Co więcej pojawiło się kilka materiałów innych Youtuberów, którzy zaczęli sprawdzać i weryfikować miesięczne zarobki Friza i Wersow. Ogólnie rzecz ujmując szacuje się, że inni mniej popularni twórcy zarabiają od 15 do 40 tysięcy złotych za same materiały w najpopularniejszym serwisie wideo świata. Nie jest tajemnicą, że w Stanach Zjednoczonych przelicznik jest wyższy niż w Polsce. Przekonała się o tym 7-letnia Anastazja Radzinskaya, a dla swoich fanów znana bardziej jako Nastya. Amerykański Forbes opublikował ranking Youtuberów, którzy w 2021 roku zarobili najwięcej pieniędzy. 7-latka zajmuje 6. miejsce i zarobiła więcej niż chociażby ulubieniec Friza, Logan Paul.

Sonda
Czy chciałbyś/chciałabyś zarabiać duże pieniądze na YouTube?
Roxie Węgiel i jej pierwsze wykonanie hitu Ekipy Friza! [TYLKO U NAS]

7-latka milionerką - ile zarobiła?

Fryzjer, policjant, piosenkarz, pilot samolotu, weterynarz to zawody marzeń wszystkich dzieci do 2010 roku. Teraz większość marzy o tym, by zostać Youtuberem i nagrywać filmy jak robi to Ekipa Friza, Team X czy Sylwester Wardęga. Nie ma się co dziwić, bo przynosi to popularność oraz ogromne pieniądze. Siedmioletnia Anastasia Radzinskaya w 2021 roku zarobiła 28 milionów dolarów, co przy obecnym przeliczniku wynosi 112 milionów złotych. 

Natsya - na czym zarobiła?

Kanał 7-latki to głównie filmy z family friend content, czyli materiały przyjazne młodemu pokoleniu. Natsya dzieli się ze swoimi widzami radami, które często mogą pomóc rodzicom. Tłumaczy np. co zrobić, gdy rodzice zostawią Cię samemu w domu, co robić, gdy do domu puka nieznajomy, uczy odczytywać godziny na zegarku, czy chociażby uczy odpowiedzialności. Jej kanał subskrybuje ponad 86 milionów osób! 

W Polsce najpopularniejszym Youtuberem jest Blowek, który ma ponad 4,7 miliona obserwujących. Drugie miejsce zajmuje Karol Friz Wiśniewski z 4,5 milionami subskrypcji. Na trzeciej pozycji znajduje się reZigiusz mający 4,3 miliona subów.

Natsya - kim jest 7-letnia Youtuberka?

Anastasia Radzinskaya urodziła się w Rosji. Lekarze błędnie zdiagnozowali u niej porażenie mózgowe, a rodzice obawiali się, że ich dziecko może nigdy nie być w stanie mówić. W styczniu 2016 roku otworzyli kanał Like Natsya na YouTube. Początkowo rozpakowywali zabawki, a później przekształcili kanał pokazując wizyty dziewczynki w parkach rozrywki w różnych krajach. W pierwszych siedmiu miesiącach odwiedzili sześć krajów. Rodzice Nastii podpisali umowę z siecią Yoola. W 2019 roku Nastya była jednym z najszybciej rozwijających się twórców na świecie, dzięki temu, że filmy powstawały w siedmiu językach. 

Źródło: 7-latka zarobiła ponad 110 milionów złotych. Friz ma jej czego zazdrościć!