KEBAB

Ranking najlepszych kebabów w Gorzowie! Gdzie warto zjeść kebaba? Podpowiadamy najlepsze miejsca!

2024-07-10 20:43

W Gorzowie coraz bardziej popularna jest różnego rodzaju kuchnia turecka. Z niej wywodzą się przede wszystkim kebaby, czyli bułka lub tortilla z mięsem, sosem i dodatkami. Sprawdziliśmy, która "kebabownia" jest najlepsza w Gorzowie.

Kebaby na topie w Gorzowie

Poniżej stworzyliśmy ranking najlepszych kebabów w Gorzowie, ale tych lokalizacji jest o wiele więcej. Przedsiębiorcy widzą, że gorzowianie chętnie odwiedzają takie miejsca i tym samym otwierają swoje lokale w tym mieście

Najlepszy kebab w Gorzowie. Gdzie zjeść kebaba w Gorzowie?

Lista jest naprawdę spora, bo kebabów w Gorzowie nie brakuje. Stworzyliśmy nasz ranking najlepszych kebabów w Gorzowie. Oceniliśmy głównie walory smakowe oraz stosunek jakości do ceny.

Ceny kebabów w Gorzowie

Ceny w gorzowskich "kebabowniach" zaczynają się w okolicach 18-20 zł za najmniejszą porcję. W mieście można zjeść także dużo większe wersje tureckiego przysmaku. Za przykładową wersję XXL trzeba zapłacić już grubo ponad 30-35 zł.

Najlepszy kebab w Gorzowie. Gdzie można smacznie zjeść?

Listę lokalizacji znajdziecie w naszej powyższej galerii. Zachęcamy do sprawdzenia!

Kebab z kraftowym mięsem w Gorzowie

Świat się zmienia i coraz więcej ludzi szuka kebabów z kraftowym mięsem, czyli z mięsem własnej produkcji. Żołądki gorzowian coraz bardziej nie akceptują gotowego mięsa, które właściciele mogą zakupić w popularnych sklepach, dlatego część gorzowian szuka lokali, gdzie kucharze tworzą mięso własnej produkcji.

Który kebab w Bydgoszczy jest najlepszy? Mamy ranking!
Sonda
Lubisz kebaby?
Źródło: Ranking najlepszych kebabów w Gorzowie! Gdzie warto zjeść kebaba? Podpowiadamy najlepsze miejsca!