kiełbasa

i

Autor: canva

KUCHNIA POLSKA

Przysmaki z Podhala na wyciągnięciu ręki. Teraz dostaniesz je w całej Polsce

2024-03-11 15:24

Dla miłośników tradycji i smaków związanych z różnymi regionami Lidl Polska przygotował specjalną ofertę. Z okazji Tygodnia Regionalnego, od poniedziałku 11 marca, w sklepach sieci dostępne są wyjątkowe produkty marki Regionalne Szlaki, które wzbogacą nasze kulinarne doświadczenia, szczególnie podczas zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy. Przekąski, sery, wędliny i wiele innych smakołyków, inspirowanych lokalnymi tradycjami, będą dostępne z atrakcyjnym rabatem – 20% taniej!

Zbliżamy się do celebrowania Świąt Wielkiej Nocy, a kiedy stoły uginają się od pysznych potraw, wyborne kiełbasy i wędliny stanowią nieodłączny element tego kulinarnego raju. Dlatego w ramach Tygodnia Regionalnego, Lidl Polska od poniedziałku, 11 marca, proponuje szeroką gamę produktów w promocyjnych cenach: kiełbasę kruchą z kija, kiełbasę myśliwską, z dziczyzną, królewską z szynki, polską surową czy kiełbasę suchą jak ze wsi, a te sprawdzą się idealnie jako przystawka na stole lub dodatek do żurku czy wielkanocnego barszczu.

Co więcej? Sieć oferuje paróweczki wieprzowe z jagnięciną, kiełbaski wiejskie czy frankfurterki wieprzowe z jagnięciną. A może poczęstunek przysmakami z różnych zakątków Polski? Lidl Polska proponuje roladę Ustrzycką w plastrach, Nycówkę , szynkę Synecką oraz wędzone przysmaki prosto z Podhala. Dla prawdziwych smakoszy, sieć sklepów przygotowała promocję na salceson oraz smalec z boczkiem i cebulką, które przeniosą nas do domu babci i dziadka na wsi. Natomiast dla wszystkich fanów ryb, w lodówkach sieci znajdą się pstrąg z Pomorza wędzony na gorąco oraz szprot wędzony.

Największy koszyk wielkanocny w Polsce stoi na Podkarpaciu

Jak Wielkanoc, to nie może zabraknąć jaj – do ciast, święconki czy zupy – dlatego już od poniedziałku, 11 marca, klienci mogą kupić jaja z chowu ściółkowego M z Mazowsza. A skoro już o ciastach mowa, to również i one muszę pojawić się na świątecznym stole! Sernik czy szarlotka? Lidl Polska proponuje oba i do swojej oferty dodaje twaróg klinek, krajankę oraz prażone jabłka, powidła śliwkowe i te ze śliwkami węgierkami, aby każdy mógł przygotować to, co lubi najbardziej.

Poza ofertą rabatową na klientów sieci czekają także inne dobroci z różnych regionów Polski: majonez Kielecki XXL, twaróg półtłusty OSM Garwolin czy rogal świętomarciński. Sekretem smaku wielkopolskich rogali jest nadzienie, które wyrabiane jest przede wszystkim z białego maku oraz orzechów, a także słodka polewa z lukru z dodatkiem posiekanych orzeszków arachidowych. Rogale świętomarcińskie z Lidl Polska zawierają aż 40% nadzienia oraz są wyrabiane ręcznie. Co ważne, rogale są oznaczone Chronionym Oznaczeniem Geograficznym.