Magda, Lara Gessler

i

Autor: AKPA, pixabay.com

SZOK!

Cena jagodzianki u Magdy Gessler mocno szokuje. Internauci grzmią, a Lara tłumaczy wartość drożdżówki

2024-06-20 12:59

Jak co roku o tej porze zaczyna być głośno na temat słynnych jagodzianek Magdy Gessler. Nie chodzi tu jednak o ich smak - chociaż umówmy się, to jest bardzo ważne! Na językach wszystkich jest jednak cena popularnych drożdżówek, po które w każdej piekarni ustawiają się kolejki. Wiemy ile w 2024 roku kosztuje jagodzianka o restauratorki.

Jagodzianka Magdy Gessler co roku wzbudza sensację. Powód? Oczywiście cena, która co roku jest wyższa. Słynne drożdżówki wypchane po brzegi owocami i posypane kruszonką, kojarzą się niesamowicie z latem i o tej porze smakują najlepiej. Choć możemy je upiec sami w domu lub kupić w popularnych marketach, to jednak te z prawdziwych piekarni wygrywają smakiem i zawartością. Jakie w takim razie są jagodzianki od Magdy Gessler? Słynna restauratorka co roku stawia nie tylko na pączki w Tłusty Czwartek, ale w okresie letnim przede wszystkim na swoje słynne drożdżówki z owocami. Można je dostać w jej lokalu "Słodki Słony", który mieści się w Warszawie przy ulicy Mokotowskiej 45. Co ciekawe, dwa lata temu jagodzianki Gessler można było kupić za 23 zł, rok temu cena urosła do 28 zł i uwaga nie była to najdroższa drożdżówka w Polsce. O złotówkę droższa była jagodzianka z owocami, budyniem i kruszonką u Urszi Cakes. Ile w tym roku kosztuje jagodzianka Magdy Gessler? Lepiej usiądźcie.

ZOBACZ TAKŻE: Nietolerancja laktozy. Skąd się bierze i jak sobie z nią radzić?

Kuchenne rewolucje - Magda Gessler ratuje Łódzką restaurację!

Jagodzianki Magdy Gessler - cena 2024 rok

Miłośnicy czarnych owoców są podekscytowani na myśl o jagodziankach i z niecierpliwością wypatrują ich w piekarniach. Ci którzy robią je sami w domu wyglądają na poboczach ulic Polaków sprzedających słoiki z jagodami. No dobrze, ale przejdźmy do jagodzianek u Magdy Gessler. Ile w 2024 roku kosztuje słynna drożdżówka? Każdy kto chciałby zjeść ją w "Słodkim Słony" będzie musiał za nią sporo zapłacić. W tym roku jagodzianka Gessler kosztuje 31 złotych i jest po brzegi wypchana owocami!

- Drożdżowe bułki dostaniecie za 31 złotych od sztuki. Czy to są jagodzianki Gucci? Na pewno jest ciężka. W środku znajduje się niezliczona ilość owoców. Smak? Tu zawsze była topka, ale w tym roku to totalny sztos. Chrupiąca idealnie maślana kruszonka i mnóstwo jagód. Powiem szczerze, wolę zjeść jedną w Słodkim niż dziesięć z dyskontu - przyznał tiktoker Amadeusz NieMozart, który odwiedził restaurację Magdy Gessler.

Cena jagodzianek u Magdy Gessler wywołała ogromne poruszenie w sieci, jednak głos w sprawie drożdżówek swojej mamy zabrała Lara. Córka restauratorki stwierdziła, że nikt nie jest zmuszany do kupowania tych jagodzianek, a ich wysoka cena wynika z tego, że są wyrabiane ręcznie na prawdziwym maśle i swojskich jajkach, a dodatkowo mają w sobie tylko świeże owoce z lasów.