sprzątaczka

i

Autor: pixabay.com

SPRAWDŹ SIĘ

Quiz: jaką panią domu jesteś? Rozwiąż test i sprawdź, co ci wyszło

2024-07-12 7:47

Perfekcyjna pani domu dba o porządek i wie, jak poradzić sobie z plamą po winie, pomidorowym sosie lub barszczu czerwony. Leniwa pani domu raczej leży i pachnie, a sprzątanie idzie jej opornie. Jaką panią domu jesteś właśnie Ty? Sprawdź to rozwiązując nasz quiz. Dobra zabawa gwarantowana!

Jaką panią domu jesteś?

Pytanie 1 z 10
Mają przyjść do Ciebie goście, kiedy i w jaki sposób zaczynasz przygotowania?

Mówi się, że dom to nie tylko cztery ściany, meble, dywany i ludzie. To bezpieczna przystań, w której każdy domownik powinien czuć się dobrze. Oczywiście, aby się tak czuć obok powinny znajdować się nie tylko bliskie i kochane osoby, ale także musimy mieszkać w kącie, który wizualnie będzie nam się podobać. Kolory, dodatki i to co lubimy jest strzałem w 10-tkę, ale nie należy zapominać także o porządku. Czysta przestrzeń pozwala czuć się świeżo, utrzymać ład i porządek i nie mieć problemu ze znalezieniem, tego czego potrzebujemy. Tak już się przyjęło, że o dom dba kobieta. To ona wie jak najlepiej uporządkować półki i ubrania w szafie, wie jak zrobić smaczny obiad, ale potrafi także poratować, gdy na białą koszulę wyleje się barszcz czerwony.

Radio Eska: Dagmara Kaźmierska sprzedaje luksusową limuzynę. Cena to wielkie zaskoczenie

Jaką panią domu jesteś? QUIZ

W ramach rozrywki przygotowaliśmy dla Was quiz. Perfekcyjna pani domu? A może leniwa pani domu? Sprawdź się w naszym quizie, czy potrafisz nie tylko dbać o porządek, ale także wyjść z sytuacji, która może być stresująca. Które określenie pasuje do Ciebie bardziej? Odpowiedz na pytania i przekonaj się sam.

Listen on Spreaker.