para, miłość

i

Autor: pixabay.com

SPRAWDŹ SIĘ

QUIZ: Teksty chłopaków na podryw. Sprawdź czy potrafisz je dokończyć!

2024-02-13 9:47

Czy bolało jak spadłaś z nieba? To jeden z klasyków, który wchodzi w skład typowych tekstów na podryw używanych przez chłopaków. To jednak nie koniec słów, którymi panowie zasypują nieznajome dziewczyny lub koleżanki na szkolnych korytarzach. Właśnie teraz masz okazję zmierzyć się z typowymi, ale jakże śmiesznymi tekstami chłopaków na podryw. Sprawdź czy wiesz, jak poprawnie je dokończyć!

Jak poderwać dziewczynę? Okazuje się, że to wcale nie jest takie proste, jakby się mogło wydawać. Po pierwsze potrzeba być bardzo cierpliwym, włożyć w starania trochę wysiłku i być po prostu kreatywnym. Kobiety te małe i te duże, uwielbiają gdy ktoś się o nie stara, gdy ktoś pokazuje zainteresowanie, a nie znoszą buractwa, olewczego podejścia i wywołujących ciarki żenady słów. Teksty chłopaków na podryw cieszą się popularnością, ponieważ niekiedy bawią do łez, ale potrafią wywołać także zażenowanie na twarzy niejednej dziewczyny. Nic dziwnego, kreatywność panów momentami nie zna granic, dlatego czasami nie wiadomo czy słysząc dane powiedzenia lepiej się śmiać, czy też płakać.

Czego nie mówimy swoim rodzicom? | WYWIADEX Radio ESKA Iza Zabielska

Śmieszne teksty na podryw - QUIZ

Czy bolało jak spadłaś z nieba? To klasyk, który używany jest przez chłopaków raczej w celach humorystycznych, aczkolwiek czasami zdarzają się też wyjątki. Z okazji Dnia Chłopaka, który jest 30 września, przygotowaliśmy dla naszych słuchaczy i czytelników quiz. Sprawdź czy potrafisz dokończyć typowe teksty chłopaków, które momentami bawią do łez. Dobra zabawa gwarantowana!

Teksty chłopaków na podryw - czy potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 10
Czy jesteś może ratownikiem? Bo...