dziewczyna, piegi

i

Autor: pixabay.com

CIEKAWOSTKI

Masz pieprzyk przy ustach lub piegi? Sprawdź, co to znaczy - będziesz zaskoczony!

2023-08-22 13:13

Masz pieprzyk przy ustach lub piegi? Według starożytnych, chińskich wierzeń, sztuka czytania z twarzy traktuje znamiona, jako nośniki informacji o każdej osobie. Dodatkowo to samo tyczy się naszych oczu oraz koloru włosów. Jesteś ciekawy co oznacza pieprzyk w okolicach ust lub charakterystyczne piegi? Sprawdź poniżej w naszym artykule.

Kolor oczu czy włosów, a także przeróżne znamiona na naszym ciele, to przede wszystkim nasza wizytówka. Na takie rzeczy nie tylko zwracają uwagę kobiety, ale również mężczyźni. Chodzą również pogłoski, że w oczach odbija się dusza człowieka, osoby o rudych włosach są fałszywe, a blondynki nie mogą pochwalić się zbyt dużą mądrością. Coś w tym jest, lecz do wszystkiego należy podchodzić z rozwagą i nie oceniać nikogo, jeśli bardziej go nie znamy. Co w takim razie ze znamionami, które pojawiają się na twarzy? Wiele osób w Polsce jest posiadaczem uroczych piegów na buzi lub pieprzyków w okolicy ust. Co ciekawe, jedną z najpopularniejszych ikon popkultury jest aktorka Marilyn Monroe, która na swojej twarzy, blisko ust po lewej stronie miała uroczego pieprzyka. Oczywiście takie zmiany wymagają stałej kontroli z dermatologiem, jednak chyba nikt nie zaprzeczy, że potrafią dodać osobie niesamowitego uroku oraz sprawić, że będzie jej znakiem rozpoznawczym.

Jesteś posiadaczem piegów lub pieprzyka w okolicach ust? Sprawdź pod wakacyjnym quizem, co to oznacza - będziesz zdziwiony!

Wakacje - jaka przygoda spotka Cię latem? Sprawdź!

Pytanie 1 z 15
W środku lasu w namiocie złapała Cię burza. Co robisz:

Pieprzyk na twarzy, piegi - co to oznacza?

Znamiona w okolicach twarzy niektórych mogą cieszyć, a niestety innym dawać w kość. Jeśli jesteś posiadaczem pieprzyka w okolicach ust na pewno chcesz wiedzieć, co to oznacza! Otóż pieprzyk zlokalizowany w tym miejscu charakterystyczny jest dla osób życzliwych, miłych a przede wszystkim lubianych. Dodatkowo ich posiadacze mają szansę na osiągnięcie sławy oraz sporego dobrobytu. Ponadto w życiu prywatnym, jak i zawodowym czeka na was sporo szczęścia! Co ciekawe, posiadaczką pieprzyka w okolicach ust jest między innymi piosenkarka Gosia Andrzejewicz.

W genetycznym spadku wiele osób może odziedziczyć również piegi. To oczywiście nic innego, jak przebarwienia skórne, które możemy również nabyć poprzez przebywanie na słońcu. Tak jak w przypadku piegów - jednym dodają uroku, a dla większej części jest to kosmetyczny defekt. Póki co, nie spotkaliśmy się z informacją, co oznacza posiadanie piegów na twarzy. Jako ciekawostkę możemy wam zdradzić, że w średniowieczu piegi u kobiet, uważane były za znaki czarownic.

Poradnik Zdrowie: włókniaki i znamiona
Źródło: Masz pieprzyk przy ustach lub piegi? Sprawdź, co to znaczy - będziesz zaskoczony!