mindfulness

i

Autor: Canva

Astrologia i wierzenia

Manifestacje na pełnię Księżyca. Przyciągnij miłość, pieniądze i spokój

2024-04-22 8:27

Podczas pełni Księżyca zwracaj uwagę na myśli podczas pełni Księżyca, ponieważ przychodzące myśli dają Ci informację, w której sferze Twojego życia brakuje równowagi. Pozwól sobie pożegnać to co toksyczne i złe dla Ciebie. W zamian przyciągnij dobrą energię, marzenia i realizację swoich pragnień.

Nie od dzisiaj wiadomo, że pełnia Księżyca znacząco wpływa na organizm człowieka. Udowodniono już, że w tym czasie częściej dochodzi do poczęć i rodzi się więcej dzieci. Mówiło się kiedyś, że Srebrny Glob reprezentuje płodność i obfitość, a jego cykle pokrywają się z kobiecymi. Co więcej, w tym szczególnym czasie obserwowany jest także wzrost przestępczości. Jednak zjawisko to wiąże się przede wszystkim z nadmiernym pobudzeniem, niepokojem oraz problemami ze snem. W konsekwencji pełnia często budzi w nas silne emocje, które utrudnią kontakty z bliskimi. Nierzadko występują wtedy również trudności z zasypianiem, a wiele osób skarży się na bezsenność. Warto wykorzystać ten czas na to, by przyciągnąć do siebie pozytywne zdarzenia oraz emocje.

Horoskop na 2024 dla wszystkich znaków zodiaku. Te trzy znaki będą miały wyjątkowy rok

Pełnia Księżyca - manifestacje

To potężna faza Luny, która pomaga urzeczywistnić marzenia. Warto pamiętać o tym, że nów służy sianiu nasion intencji, a pełnia pozwala wcielić je w życie. Szczególnie, że to właśnie wtedy Księżyc osiąga pełnię swojej mocy. Zamiast skupiać się w tym czasie na bezsenności i drobnych konfliktach, skup się na wizualizacji swoich pragnień oraz przyciąganiu tego, co dla Ciebie dobre.

  • Wyznacz swoje cele, a następnie wyobraź, że udało Ci się osiągnąć wszystko, o czym marzysz. Zamiast powtarzać "Otwieram się na pieniądze, bogactwo i dorobek" powtarzaj
  • Zarabiam 15 tysięcy złotych miesięcznie, wykonuję pracę, którą lubię i chodzę do niej z uśmiechem". Podobnie z "Chcę spotkać swoją miłość życia". Tego typu zdania zamień na "Jestem w szczęśliwym związku, w którym razem z partnerem troszczymy się o siebie, szanujemy, dbamy o swoje bezpieczeństwo i kochamy się".
  • Wizualizuj swój sukces. Wyobrażaj sobie moment, w którym zdasz sobie sprawę z tego, że udało ci się osiągnąć wszystko, o czym marzyłeś. Pozwól sobie poczuć te emocje. Rób to cały czas. Nawet jadąc autobusem, w kąpieli, czy zasypiając. Niech podświadomość ugnie się pod naporem twoich pragnień.
  • Aby skorzystać z energii pełni Księżyca, zacznij od stworzenia spokojnego miejsca do praktyki manifestacji. Skoncentruj się na swoich pragnieniach, używając afirmacji i wizualizacji. Możesz również napisać listę celów i pragnień, wyrażając wdzięczność za to, co już posiadasz. W trakcie manifestacji na pełnię Księżyca warto skierować uwagę na spokój i wewnętrzną harmonię. Skup się na pozytywnych energiach, które przyciągną do Ciebie spokojny umysł i równowagę emocjonalną. Medytacja, afirmacje i praktyki mindfulness mogą być doskonałym wsparciem w osiągnięciu tego celu.
  • Oczyść nie tylko swój umysł, ale również wnętrza. Świetnie sprawdzi się do tego ziołowe kadzidło. Uwalnia ono dym, który niweczy toksyczną energię. Sięgnij po palo santo lub rozmaryn, jałowiec, lawendę, tymianek, szałwię.
  • Usiądź w wygodnej pozycji, zapal świeczki, włącz relaksującą muzykę i zacznij myśleć o konkretnym marzeniu. Powtarzaj na głos, że jest coś, na co zasługujesz, że doceniasz każdy krok, który przybliża Cię do osiągnięcia Twojego celu. Oddychaj przy tym głęboko, pozwól swoim myślom płynąć.
  • Pisanie ma ogromną moc. Taka forma radzenia sobie ze swoimi myślami i emocjami poprawia samopoczucie i pomaga w nabraniu dystansu do pewnych zdarzeń. Zapisz wszystko, co lezy Ci na sercu, a następnie spal kartkę. Chwilę później kolejny raz weź do ręki długopis, jednak teraz spisz swoje plany i cele na najbliższe tygodnie. Schowaj kartkę do portfela i noś ze sobą tak, by Twoje marzenia zawsze były z Tobą.