Złota Piłka dla Lewandowskiego? Dwa przecieki wyników!

i

Autor: AP Złota Piłka dla Lewandowskiego? Dwa przecieki wyników!

Złota Piłka dla Lewandowskiego? Dwa przecieki wyników!

2021-10-28 8:59

Złota Piłka trafi w ręce Roberta Lewandowskiego? To marzenie, nie tylko piłkarza, ale także polskich kibiców może się ziścić już za miesiąc! W internecie pojawił się przeciek wyników prestiżowej nagrody Ballon D’Or. Według informacji na pierwszym miejscu znalazł się Lewy, a za nim Messi, Benzema, Mo Salah i Jorginho. Kiedy przekonamy się, czy te informacje są prawdziwe?

Złota Piłka to najbardziej prestiżowa nagroda dla piłkarzy z całego świata. Rok temu, gdy Robert Lewandowski był niemal pewny zwycięstwa, organizatorzy plebiscytu doszli do wniosku, że z powodu pandemii trzeba odwołać imprezę i nikomu nie przyznali nagrody. Lewy zdobył wówczas tytuł najlepszego piłkarza roku podczas The Best FIFA Football Awards 2020. W tym roku plebiscyt się odbędzie, a dziennikarze z całego świata oddali już swoje głosy na piłkarzy, którzy mogliby sięgnąć po Złotą Piłkę. Właśnie te dane wyciekły wczoraj do internetu! Według informacji to nie Leo Messi, Mohamed Salah, Jorginho, tylko Robert Lewandowski odbierze pod koniec listopada najcenniejsze trofeum w jego sportowej karierze. Na profilu byłego prezesa PZPN Zbigniewa Bońka również pojawił się tajemniczy, ale jednoznaczny wpis.

Spis treści

  1. Złota Piłka dla Lewandowskiego? Dwa przecieki wyników!
  2. Złota Piłka dla Lewandowskiego? Kiedy rozdanie nagród

Złota Piłka dla Lewandowskiego? Dwa przecieki wyników!

"A jednak... Balon D’Or" – taki wpis pojawił się na profilu Zbigniewa Bońka. Krótkie zdanie może odnosić się do tego, że to właśnie Lewandowski zdobędzie w tym roku nagrodę.

Ale to nie jedyny przeciek, który rozgrzał internet niemal do czerwoności. Mogliśmy zobaczyć klasyfikację Złotego Buta na własne oczy! O ile to prawda, to Lewandowski z liczbą 627 punktów zajął pierwsze miejsce. Drugi (zakreślony zielonym markerem, co również jest tajemnicze) jest Leo Messi, trzeci Karim Benzema, czwarty Mohamed Salah, a pierwszą piątkę zamyka Jorginho.

Złota Piłka dla Lewandowskiego? Kiedy rozdanie nagród

Oba przecieki sprawiły, że trudniej nam doczekać się rozdania nagród dla najlepszych piłkarzy i piłkarek globu. Wręczenie Złotej Piłki odbędzie się za około miesiąc, bo dokładnie 29 listopada. Jedno jest pewne, tegoroczna gala będzie cieszyła się największą oglądalnością ze strony polskich kibiców, ponieważ żaden nasz piłkarz nigdy wcześniej nie był tak blisko prestiżowej nagrody.

Dozorca zasnął. Karetka utknęła pod bramą szpitala. "Panie, otwórz pan!"
Sonda
Czy Robert Lewandowski to najlepszy piłkarz świata?
Źródło: Złota Piłka dla Lewandowskiego? Dwa przecieki wyników!