Wszczepił złote łańcuchy w głowę

i

Autor: https://www.instagram.com/dansurig/ / pixabay.com Wszczepił złote łańcuchy w głowę

Zamiast włosów ma złote łańcuchy - ta fryzura to EFEKT RYZYKOWNEJ OPERACJI [ZDJĘCIA]

2021-09-16 12:26

W jego przypadku określenie "złotowłosy" nabiera całkowicie dosłownego znaczenia. Celebryta postanowił poddać się operacji wszczepienia złotych łańcuchów w głowę. Jego drogocenna fryzura może kosztować go zdrowie. Wiecej na ten temat przeczytacie w naszym artykule.

Złote łańcuchy zamiast włosów - taką fryzurą może się od niedawna chwalić meksykański raper Dan Sur. Składa się na nią kilkadziesiąt złotych łańcuchów różnej grubości. Niektóre z nich udekorowane są diamentami. Drogocenne włosy nosi już od kwietnia, ale dopiero teraz o jego decyzji zrobiło się głośno na Świecie. Na TikToku w krótkim czasie liczba obserwujących jego konto wzrosła z około 13 tysięcy do ponad 2 milionów. Jak sam podkreśla, jest pierwszym człowiekiem na Świecie, który poddał się takiej operacji. Ciężko powiedzieć, ile kosztowała złota fryzura rapera, ale wiadomo, czym wkrótce może za nią zapłacić - własnym zdrowiem.

Rozpoznajesz ten głos? Daj znać jeśli do ciebie tez dzwonił ten oszust

Raper zapragnął się wyróżnić - pomogła chirurgia plastyczna

Powody zrobienia sobie złotej fryzury Dan Sur wyjaśnia w swoich mediach społecznościowych. Przyznał, że chciał odróżnić się od innych raperów, którzy jedynie farbują włosy. Dodał, iż ma nadzieję, że nikt nie będzie go kopiować. Raczej nie musi się tego obawiać, gdyż prawdopodobnie nikt nie zdecyduje się na taką operację. Oprócz wysokiej ceny, jest ona bowiem bardzo ryzykowna - pod skórę na czaszce rapera wszczepiono haczyki, do których mocowane są złote łańcuchy.

Złota fryzura może zaszkodzić raperowi

Złote łańcuchy zamiast włosów mogą przysporzyć raperowi nie tylko popularności, ale też problemów zdrowotnych. Implanty pod skórą na czaszce podnoszą ryzyko zakażeń. Ponadto ciężar łańcuchów może powodować przesuwanie się implantów. Warto w tym kontekście przypomnieć, że Dan Sur nie jest pierwszym raperem, który zdecydował się ozdobić głowę drogą biżuterią. Lil Uzi Vert wszczepił sobie w czoło diament. Szybko musiał go jednak usunąć właśnie ze względu na zakażenia. Poniżej zobaczycie zdjęcia złotej fryzury Dana Sura.

Źródło: Zamiast włosów ma złote łańcuchy - ta fryzura to EFEKT RYZYKOWNEJ OPERACJI [ZDJĘCIA]