egzamin, arkusz

i

Autor: canva.com

Wyniki Matur 2022 - kiedy i o której godzinie? Jak się zalogować?

2022-07-05 8:00

Maturzyści z niecierpliwością czekają na dzień ogłoszenia wyników ich najważniejszych egzaminów w życiu. Mowa oczywiście o tegorocznych maturach, które odbywały się w maju. Gdzie i kiedy sprawdzić wyniki? O której będą dostępne? Jak zalogować się na stronę? Odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące wyników matur 2022, poznacie poniżej.

Matura 2022 - kiedy i o której będą WYNIKI? Jak się zalogować? Czy można odebrać wyniki matur w szkole? Takie pytania rodzą się w ostatnim czasie w głowie niejednej osoby. Matura 2022 przeszła już do historii, a uczniowie z niecierpliwością czekają na ogłoszenie wyników. Większości zdającym towarzyszy stres i niepewność, ale nie ma się co dziwić! Wyniki z matur są bardzo istotną kwestią, ponieważ odgrywają niesamowicie ważną rolę podczas rekrutacji na studia wyższe. To właśnie dzięki nim, młodzież ma szansę dostać się na wymarzony kierunek, a następnie od października zacząć kolejny rozdział w swoim życiu. Kiedy, gdzie i o której godzinie, sprawdzić wyniki matur 2022? Zerknijcie poniżej.

ZOBACZ TAKŻE: Studia 2022 - które kierunki studiów są najbardziej przyszłościowe? Po nich pracę znajdziesz od razu!

Wakacyjny SuperHit - lata 80

Wyniki Matur 2022 - KIEDY?

Kiedy będą wyniki matur 2022? Data nie jest żadną tajemnicą. Absolwenci poznają swoje wyniki już we wtorek 5 lipca 2022 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Matura poprawkowa 2022 - kiedy jest poprawka? Jak napisać podanie?

Wyniki Matur 2022 - GODZINA

O której godzinie będą dostępne wyniki matur 2022? Wyniki będą dostępne od samego rana stacjonarnie w szkole, ale także będzie można je sprawdzić internetowo. Wyniki online będą dostępne od godziny 8:30 rano. Należy przygotować się na problemy ze stroną, które mogą być spowodowane sporym przeciążeniem.

ZOBACZ TAKŻE: Matura 2022 WYNIKI - problem z logowaniem. Dlaczego nie można się zalogować?

Wyniki Matur 2022 - STRONA

Gdzie można sprawdzić wyniki matur 2022? Na jakiej stronie się zalogować? Aby odebrać wynik matur, należy zalogować się na specjalnym portalu uruchomionym przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną. Do tej czynności potrzebny będzie indywidualny login i hasło. Uwaga! Maturzyści, którzy zdają egzamin w terminie poprawkowym (23 sierpnia 2022), poznają wyniki 9 września 2022 roku.

Sonda
Czy zdasz maturę 2022?