Wioska Świętego Mikołaja w Bałtowie 2022. Atrakcje dla dzieci od 25 listopada

i

Autor: materiały prasowe Wioska Świętego Mikołaja w Bałtowie 2022. Atrakcje dla dzieci od 25 listopada

Wioska Świętego Mikołaja w Bałtowie 2022. Atrakcje dla dzieci od 25 listopada

2022-11-29 9:22

Wioska Świętego Mikołaja to najbardziej bajkowe miejsce na mapie Bałtowa. Rozświetlona lampionami zaprasza do siebie i małych i dużych na zimową przygodę. Już z daleka słychać dzwoneczki reniferów, świąteczne melodie i przede wszystkim gromki śmiech Świętego Mikołaja. Jakie atrakcje czekają na odwiedzających? Sprawdź szczegóły.

Wioska Świętego Mikołaja w Bałtowie, ma dla wszystkich moc atrakcji i wrażeń! Tutaj spełniają się marzenia o spotkaniu z najsympatyczniejszym dziadziusiem na świecie oraz jego pomocnikami. Wszędzie krzątają się wesołe elfy, które uwijają się z przygotowaniem świątecznych prezentów. Mikołaj w Bałtowie często udaje się na wędrówki i wita się ze swoimi gośćmi na terenie całego kompleksu. Bardzo uwielbia spotkania z dziećmi, dlatego zaprasza Was do swojej przytulnej chaty. Tam możecie posłuchać jego opowieści, a Pani Mikołajowa poczęstuje Was słodkimi przekąskami. To jednak nie koniec atrakcji! Na wszystkich czeka także Bajkowa Kraina Lodu, gdzie można zwiedzać tajemnicze korytarze, Zimowe Kino a w nim bajka "Epoka Lodowcowa: Mamucia Gwiazdka", warsztaty - Szkoła Elfów, Szopka Świąteczna, a także obowiązkowy punkt programu cudownie bajeczna, oświetlona karuzela wiedeńska.

Dodatkowo możecie odwiedzić lodowisko na którym gra muzyka, a także dinozaury w JuraParku. Szczegóły dotyczące wioski Świętego Mikołaja w Bałtowie i atrakcji, znajdziecie na stronie: szwajcariabaltowska.pl/wioska-swietego-mikolaja-w-baltowie/