messenger

i

Autor: canva.com

CIEKAWOSTKI

Jak odczytać usunięte wiadomości z Messengera? To banalnie proste!

2024-07-16 8:08

Znasz tę sytuację, gdy piszesz z kimś na Messengerze, a ktoś nagle usuwa wysłaną wiadomość? Jej treść przepada bez śladu, a Ty nie wiesz co ktoś miał na myśli. Okazuje się, że nic straconego i bez problemu możemy poznać treść takiej wiadomości. Jak to zrobić? Wystarczy sprawdzić historię powiadomień na telefonie.

Usunięte wiadomości na Messengerze, da się przeczytać. Jak to zrobić? Mamy na to patent. Messenger to jeden z popularniejszych komunikatorów, którego na świecie używają miliony osób. To dzięki tej aplikacji możemy przy włączonym internecie lub połączeniu z wifi przesyłać wiadomości tekstowe i głosowe, a nawet dzwonić do siebie na kamerce. W ostatnim czasie Messenger płatał jednak swoim użytkownikom figle, co doprowadzało ich do furii. Mianowicie nie przychodziły powiadomienia, że ktoś wysłał do nas wiadomość lub jeśli już, pojawiały się z dużym opóźnieniem. Mimo takich wpadek, twórcy aplikacji chcą by jak najlepiej sprawdzała się użytkownikom, dlatego też często wprowadzają aktualizacje i pozostawiają patenty, dzięki którym można ominąć kilka sytuacji w komunikatorze. Jedną z nich jest odczytywanie usuniętych wiadomości na Messengerze. Myślałeś, że się nie da? Byłeś w błędzie!

PATECKI I NAJWYŻEJ NAGRANY TELEDYSK W POLSCE | Maks on air

Jak odczytać usunięte wiadomości z Messengera?

Jak zobaczyć usunięte wiadomości przez kogoś na Messengerze? Okazuje się, że jest to naprawdę banalnie proste! Aby zobaczyć usunięte lub cofnięte wiadomości przez drugą osobę z naszej konwersacji należy odpowiednio skonfigurować telefon lub pobrać aplikację WAMR: Undelete messages. Warto wiedzieć, że w momencie usuwania wiadomości na Messengerze znikają jedynie z konwersacji i z tego poziomu nie da się ich ani odczytać, ani odzyskać. Można to zrobić przeglądając zarchiwizowane powiadomienia. By trafić do "archiwum powiadomień" należy w dowolnym miejscu na ekranie kliknąć i przytrzymać palec do momentu pojawienia się okna z widżetami. Następnie wejść w "ustawienia", a w nich opcję "archiwum powiadomień". Można też zrobić to w takiej kolejności "Ustawienia - Powiadomienia - Ustawienia zaawansowane - Historia powiadomień". To właśnie tutaj możemy odczytać usunięte wcześniej powiadomienia o wiadomościach. Uwaga - ważne, by wcześniej aktywować tę opcję.

Sonda
Korzystasz z Messengera?
Listen on Spreaker.