Szymon Hołownia

i

Autor: AKPA

ŻYCIE PRYWATNE

Szymon Hołownia - wykształcenie, dzieci, żona, memy, rodzice, mama, choroba, wzrost, zarobki

2024-04-10 12:56

Chyba już zawsze Szymon Hołownia będzie kojarzyć się bardziej z "Mam Talent", a nie z polityką. To właśnie tam jego kariera nabrała skrzydeł, a Polacy pokochali go za rolę prowadzącego rozrywkowe show. Dziś Szymon Hołownia jest marszałkiem Sejmu i tym samym pełni bardzo ważną rolę w naszym kraju. Sprawdźcie, co musicie o nim wiedzieć.

Spis treści

  1. Szymon Hołownia - wiek, wzrost
  2. Szymon Hołownia - wykształcenie
  3. Szymon Hołownia - żona, dzieci
  4. Szymon Hołownia - memy
  5. Szymon Hołownia - rodzice
  6. Szymon Hołownia - zarobki
  7. Szymon Hołownia - Instagram

Szymon Hołownia - wykształcenie, dzieci, żona, memy i nie tylko, takie frazy wyszukiwane są najczęściej przez internautów. Szymon Hołownia to polski dziennikarz, prezenter telewizyjny, publicysta, pisarz i polityk. Mimo iż nie ukończył studiów, nie przeszkodziło mu to w robieniu kariery zarówno w mediach, jak i w polityce. Widzowie stacji TVN bardzo dobrze kojarzą go z roli prowadzącego program "Mam Talent", którym był w latach 2008-2019. Z formatem i rolą prezentera telewizyjnego pożegnał się właśnie w 2019 roku w Mam Talent, a następnie przeszedł do polityki i głosił start w wyborach prezydenckich w 2020. Jego program wyborczy był skupiony na czterech obszarach: bezpieczeństwie narodowym, ochronie środowiska, solidarności społecznej oraz samorządności i działalności obywatelskiej. Szymon Hołownia jest liderem partii Polska 2050.

AFERA DODOWA! (WERSOW X FRIZ, ŚWIĄTECZNA PŁYTA JULII ŻUGAJ, GIBBS ZŁOTY CHŁOPAK, ROBERT LEWANDOWSKI) | Maks on Air

Szymon Hołownia - wiek, wzrost

Ile lat ma Szymon Hołownia? Marszałek urodził się 3 września 1976 roku w Białymstoku, więc jak łatwo można obliczyć ma 47 lat. Internauci poszukują także informacji na temat tego ile wzrostu ma Szymon Hołownia. Choć zawsze wydawało się, że jest on niski - ponieważ w Mam Talent sporo wyższy był od niego Marcin Prokop, to okazuje się, że Szymon Hołownia mierzy 188 cm wzrostu.

Szymon Hołownia - wykształcenie

Jakie wykształcenie ma Szymon Hołownia? Marszałek Sejmu X kadencji ma ukończoną szkołę średnią, jednak nie ma wykształcenia wyższego. Hołownia przez pięć lat studiował psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, jednak studiów nie ukończył. Warto również wiedzieć, że dwukrotnie przebywał w nowicjacie zakonu dominikanów, a na swoim koncie ma wiele publikacji religijnych.

Szymon Hołownia - żona, dzieci

Kim jest żona Szymona Hołowni? Serce nowego marszałka od dawna jest zajęte przez pilotkę myśliwca MiG-29 i oficera Sił Powietrznych RP. Żoną Szymona Hołowni jest Urszula Brzezińska-Hołownia, z którą ma dwie córki Marię i Elżbietę. Rodzina mieszka pod Warszawą

Szymon Hołownia - memy

Memy z Szymonem Hołownią poszukiwane są przez internautów, którzy uwielbiają poczucie humoru. Internauci na takie obrazki przelewają swoją kreatywność i co chwilę ląduje ich w sieci bardzo dużo.

Szymon Hołownia - rodzice

Dzieciństwo Szymona Hołowni było ciepłe, opiekuńcze i pełne miłości. Był bardzo szczęśliwym dzieckiem, mimo iż jego rodzina mierzyła się z ogromną tragedią jaką była śmierć jego starszego brata Andrzeja, który wówczas był noworodkiem. Jako dziecko chciał zostać kierowcą autobusu, jednak jak widać pokochał telewizję, a teraz również i politykę. Szymon Hołownia darzy swoich rodziców ogromnym szacunkiem.

Szymon Hołownia - zarobki

Ile zarabia Szymon Hołownia? Zarobki marszałka Sejmu X kadencji zastanawiają wiele osób. Choć jest to sprawa prywatna, można mniej więcej oszacować, ile zarabia. Okazuje się, że dziś jego pensja jest o wiele mniejsza, niż podczas występowania w Mam Talent w roli prowadzącego.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ: Zarobki Szymona Hołowni w Sejmie mniejsze od tych w Mam Talent? Wiemy jaka pensja wpłynie na jego konto

Szymon Hołownia - Instagram

Szymon Hołownia jest bardzo aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych, gdzie śledzi go wiele osób. Bez problemu znaleźć go można na Instagramie, wpisując w lupkę po prostu jego imię i nazwisko. Konto marszałka Sejmu jest zweryfikowane i prawdziwe, a dowodem na to jest niebieskie kółko z tzw. ptaszkiem obok nazwy.