Szopy pracze adoptowały małego kotka! To nagranie jest hitem! [FILM]

i

Autor: Canva/ screen https://www.tiktok.com/@nicoles_garbage_goblins/video Szopy pracze adoptowały małego kotka! To nagranie jest hitem! [FILM]

Szopy pracze adoptowały małego kotka! To nagranie jest hitem! [FILM]

2022-03-18 12:56

W jednym z viralowych filmików z TikToka widać, jak szopy pracze przygarnęły małego kociaka. Sytuację tę uchwyciła kobieta, która na swoim koncie prowadzi kanał o tych niezwykłych zwierzętach. Jednak z taką rodzinką nigdy wcześniej się nie spotkała.

Ten film robi furorę na TikToku. Szopy pracze zajęły się samotnym kotkiem. Na filmie widać, jak "adoptowany" przez szopy pracze malec świetnie się odnajduje w nowym towarzystwie. Dzikie zwierzęta także zareagowały na niego przyjaźnie. Z początku może się wydawać, że utknął wraz z nimi w kontenerze i nie może się wydostać. Nic bardziej mylnego - siedzi tam, bo bardzo mu się tam podoba. Na tę sytuację natknęła się kobieta, która prowadzi kanał na TikToku o szopach praczach buszujących w śmietnikach.

Opublikowany film użytkowniczki TikToka @nicoles_garbage_goblins ma więcej niż 1 milion polubień i 13 tysięcy udostępnień. Kobieta była wyraźnie zaskoczona obecnością kotka w wielkim czerwonym śmietniku.

„O mój Boże tam jest kociak! O mój Boże”. (Oh my God there’s a kitten! Oh my gosh) - słyszymy na filmiku. 

Kotek wydaje się być lekko wystraszony widokiem kobiety. Biega po całym kontenerze, a potem chowa się za swoimi nowymi opiekunami - szopami praczami.

Reakcja użytkowników nagranego filmiku jest bardzo ciepła. To oni wymyślili teorię dotyczącą „adopcji” kociaka przez szopy pracze…

"Ooo szopy adoptowały małego kotka (@mrflorez209);

Chyba szopy też potrzebują pupili lol (@midwestern_gurl);

Mama mówi: ten ma akcent, ale to już moje dziecko (@_chloe804);

Leżę i się zastanawiam, jak ten kociak został zaakceptowany w rodzinie szopów, a moje koty nie mogą zaakceptować naszego nowego kociątka (@lundes);

Potrzebowały zwierzątka, by uczynić ich nowy dom kompletnym (@classic.rock99)" - czytamy pod nagraniem.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Szopy pracze adoptowały małego kotka! To nagranie jest hitem! [FILM]