Pływanie po przejściu dla pieszych. Takie rzeczy tylko w Polsce...

i

Autor: YouTube Mirosław Cisło/screenshot

SZOK! Płynął kraulem po przejściu dla pieszych. Pomylił basen z drogą [WIDEO]

2021-11-22 11:32

Wydaje wam się, że widzieliście już wszystko? A czy widzieliście pływanie kraulem na przejściu dla pieszych? Do niecodziennej sytuacji doszło w Rzeszowie, gdzie jeden z mieszkańców pomylił basen z… drogą i postanowił sobie popływać po przejściu dla pieszych. Jak widać na nagraniu, skutecznie utrudnił jazdę kierowcom. Zobaczcie sami.

Do niecodziennej sytuacji doszło w Rzeszowie na alei Wincentego Witosa. Kierowcy mogli przeżyć szok widząc przed sobą… pływającego po przejściu dla pieszych mężczyznę. To prawda, że aleja Wincentego Witosa podczas ulewnych opadów zamienia się w rwący potok, ale w tej sytuacji było trochę inaczej. Mężczyzna, który postanowił zrobić sobie trening pływacki leżąc i wymachując rękoma i nogami, skutecznie utrudnił jazdę kierowcom. Na platformie YouTube jeden ze świadków zdarzenia opublikował nagranie, na którym możemy zobaczyć całe zajście:

CZYTAJ TAKŻE: IKEA zamyka jeden ze swoich sklepów! To już ostatnie tygodnie na zakupy w tym punkcie

Pływanie na przejściu dla pieszych

Mimo że widząc nagranie można uśmiechnąć się pod nosem, to warto zaznaczyć, że była to bardzo niebezpieczna sytuacja. Mężczyzna leżąc na drodze stworzył niebezpieczeństwo w ruchu drogowym, a kierowcy, którzy postanowili go wyminąć nie mogli być pewni, że mężczyzna nie wejdzie im pod koła. W tym przypadku całe zajście na szczęście nie zakończyło się tragedią.

Koniec niebezpiecznego przejścia na pl. Bankowym. Zbudują sygnalizację
Źródło: SZOK! Płynął kraulem po przejściu dla pieszych. Pomylił basen z drogą [WIDEO]