las

i

Autor: BŹ

Spędził godziny z grupą poszukiwawczą na szukaniu... samego siebie!

2021-10-06 10:28

Pewien mężczyzna dołączył do grupy poszukiwawczej i przez kilka godzin przeczesywał lasy. Dopiero kiedy jeden z ratowników wykrzyknął jego imię, zdał sobie sprawę, że mężczyzna... szuka samego siebie. Cała sytuacja miała miejsce w Turcji.

Według doniesień pijany pracownik budowlany, którego zaginięcie zgłoszono, spędził godziny z grupą poszukiwawczą, szukając siebie. Jak informuje The Times, krewni 50-letniego Beyhana Mutlu podobno zaniepokoili się, gdy nie wrócił do domu po nocnym spotkaniu z przyjaciółmi w Inegöl w tureckiej prowincji Bursa.

Jego żona nie była w stanie skontaktować się z nim telefonicznie. Zadzwoniła więc do jego przyjaciół - ci poinformowali, iż zgubili swojego kolegę w lesie i nie mogli go odnaleźć. Zaalarmowano więc służby, które szybko zorganizowały grupę poszukiwawczą. Do akcji włączyli się także mieszkańcy i wolontariusze, oraz sam mężczyzna który zobaczył zbiegowisko w swojej miejscowości.

Podczas godzinnych poszukiwań, w ciemnym lesie, jeden z ratowników wykrzyknął imię Mutlu. Wtedy mężczyzna zdał sobie sprawę, że grupa poszukiwawcza szuka właśnie jego. „Kogo szukamy? Jestem tutaj” – powiedział podobno.

Alvin- mikro wiewiórka w tarapatach

- Zasadniczo płacę za błędy moich przyjaciół. To co się stało, to jakiś żart - powiedział "zaginiony" mężczyzna.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Źródło: Spędził godziny z grupą poszukiwawczą na szukaniu... samego siebie!