planety

i

Autor: pixabay.com

Retrogradacja Merkurego 2022 - kiedy jest i czego wtedy nie robić? Na to warto uważać!

2022-09-14 9:00

Retrogradacja Merkurego zbliża się wielkimi krokami i wpłynie na większość aspektów życia wielu osób. Co to znaczy? Kiedy dokładnie jest wrześniowa Retrogradacja Merkurego? Wsteczny ruch planet to niestety zawsze dużo zamieszania, zmian, no i niestety nerwów, które czasami ciężko opanować. Sprawdźcie szczegóły.

Retrogradacja Merkurego 2022 - co to znaczy i kiedy jest? Nad tą kwestią zastanawia się niejedna osoba, która trafiła na ten temat. Retrogradacja Merkurego rozpocznie się w znaku Wagi już w piątek 9 września i potrwa do znaku Panny, czyli do 2 października 2022 roku. Co to za zjawisko? Czym się charakteryzuje i co oznacza? Retrogradacja w języku astronomii oznacza ruch wsteczny, czyli okres w którym planety poruszają się w odwrotnym kierunku niż jest to normalnie. Kolejna retrogradacja przychodzi do nas idealnie, by wprowadzić nas w jesienny sezon, czyli właśnie 9 września. Retrogradacja Merkurego według miłośników astronomii, to najgorsze zjawisko, które będzie miało ogromny wpływ na nasze samopoczucie, ale także na podejmowane przez nas decyzje. Czego warto unikać w najbliższych lat? Co może nas spotkać? To warto wiedzieć, by nie zepsuć sobie humoru!

ZOBACZ TAKŻE: Pełnia księżyca wrzesień 2022 - kiedy jest Kukurydziany Księżyc? [DATA, GODZINA]

Wpadki w szkołach, sztuczki na ściąganie - Ewelina pyta i nie błądzi #1

Retrogradacja Merkurego 2022 - czego nie robić?

Retrogradacja Merkurego 2022 w świecie rzeczywistym może oznaczać problemy z komunikacją, które mogą wynikać w sieci. Błąd połączenia, niedochodzące sms-y mogą być na porządku dziennym. Jeśli natomiast chodzi o astrologię, to wiele osób może odczuć problemy z emocjami, wysławianiem się, a niektórzy mogą coraz częściej uciekać od trudnych rozmów. Oprócz tego złe emocje, mogą zaowocować kłótnie w efekcie czego, może dojść nawet do rozstania z drugą połówką. Wiele osób może w tym okresie poczuć większą wrażliwość. Łatwiej będzie o łzy, jednak warto wtedy poszukać ukojenia, wyjść na spacer i oderwać się od rzeczywistości. Aby nie odczuć Retrogradacji na własnej skórze, należy zająć głowę czymś co sprawia nam radość i co pozwala zapomnieć o problemach dnia codziennego.

ZOBACZ TAKŻE: Jesień 2022 - kiedy jest astronomiczna i kalendarzowa jesień? Kiedy jest zmiana czasu?

QUIZ: Jaką porą roku jesteś?

Pytanie 1 z 7
Jaki masz kolor włosów?