Potężna wichura prawie przewróciła samolot! Nie zgadniesz, co zrobił pilot! [WIDEO]

i

Autor: Facebook/A321 TOGA and Tail Strike!, zrzut ekranu Potężna wichura prawie przewróciła samolot! Nie zgadniesz, co zrobił pilot! [WIDEO]

Potężna wichura prawie przewróciła samolot! Nie zgadniesz, co zrobił pilot! [WIDEO]

2022-02-01 15:53

Potężna wichura w Wielkiej Brytanii! Silny wiatr spowodował śmierć dwóch osób, ok. 30 tys. odbiorców pozostało bez prądu. Pogoda zaskoczyła nawet pracowników lotniska Heathrow. Podmuchy niemal przewróciły samolot, który próbował wylądować. Brawurowa reakcja pilota została nagrana. Zobacz wideo!

Bardzo trudne lądowanie na lotnisku Heathrow w Londynie! W ostatnich dniach Wielka Brytania zmagała się z orkanem Malik i sztormem Corrie. Wiatr, który przewrócił drzewa doprowadził do śmierci dwóch osób. Dziesiątki tysięcy odbiorców pozostały bez prądu. Podmuchy wiatru dochodziły do 145 km/h! Takie warunki pogodowe spowodowały wiele utrudnień także dla ruchu lotniczego.

Czytaj także: Tego jeszcze nie widzieliście! Samolot utknął pod wiaduktem [WIDEO]

Chwile grozy na lotnisku

Pilot siedzący za sterami samolotu British Airways który próbował wylądować na lotnisku Heathrow miał ogromne wyzwanie! Silne podmuchy wiatru utrudniały panowanie nad maszyną. Jak informuje dailymail.co.uk, samolot przylatywał na londyńskie lotnisko w poniedziałek  31 stycznia około południa i leciał z Aberdeen. Kiedy podchodził do lądowania, maszyna została niemal przewrócona przez silne podmuchy wiatru! Samolot silnie kołysał się na boki, aż uderza o asfalt, przechyla się na lewą stronę i balansuje na kołach. Pilot zdecydował się wzbić maszynę ponownie w powietrze! Następnie podjęto próbę kolejnego - tym razem udanego lądowania.

Nagranie było transmitowane na żywo przez platformę Big Jet TV. Zobacz wideo:

Brawa dla pilota!

Wideo zostało już obejrzane ponad 350 tys. razy, zebrało ponad tysiąc komentarzy i blisko pięć tysięcy reakcji. Większość głosów internautów to gratulacje za brawurowe zachowanie pilota. Pojawiały się też komentarze zszokowanych osób, które przyznają, że nie chciałyby się znaleźć na miejscu pasażerów...

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

QUIZ: Horrory w PRL-u. Tak strasznego quizu jeszcze nie było

Pytanie 1 z 10
W „Dziecku Rosemary” Polańskiego z 1968 r. hybryda szatana i człowieka ma cechy fizyczne:
ESKA XD #041 - MORSOWANIE, PRIME MMA, UNCHARTED, ACRAZE
Źródło: Potężna wichura prawie przewróciła samolot! Nie zgadniesz, co zrobił pilot! [WIDEO]