Półwysep Helski: Powiedziała “TAK” w jednym z ostatnich kin studyjnych

i

Autor: facebook.com

Półwysep Helski: Powiedziała “TAK” w jednym z ostatnich kin studyjnych

2021-06-08 9:08

Dla Zuzanny i Karola ten kinowy seans miał być jednym z wielu. Choć w niecodziennym miejscu, W kinie z tradycjami prowadzonym przez trzy pokolenia – babcię, mamę i wnuczkę. Młodzi rozpoczęli nowe życie w filmowym stylu!

Półwysep Helski i jego uroki, film oglądany w najstarszym kultowym kinie, z niepowtarzalnym klimatem i charakterem... Czy może być jeszcze piękniej i magicznej? Otóż okazuje się, że tak! Przekonała się o tym przyszła para młoda, która postanowiła rozpocząć swoje wspólne życie właśnie tutaj - w Kinie Żeglarz w Jastarni

Scenariusz niczym z filmu romantycznego – w tle nagrodzona Oskarem produkcja "Na Rauszu", a przed jej rozpoczęciem – magiczne zaręczyny. Jak czytamy na facebookowym profilu Kina Żeglarz w Jastarni, „w piątek, 4 czerwca przed seansem Karol, przy naszej skromnej pomocy, obrał dla Zuzanny i siebie nowy kurs w życiu.”

„Kino Żeglarz przerywa projekcje” – takiego napisu nikt się nie spodziewał, zwłaszcza Zuzanna. Po krótkim komunikacie dziewczyna usłyszała „Wyjdziesz za mnie”?

"Bardzo dziękujemy za wszystko! To były bardzo piękne chwile! Wspaniała atmosfera i niesamowita niespodzianka."

– komentuje całą akcję przyszła panna młoda.

Młodzi świętowali tą wspaniałą chwilę z miłośnikami kina, których nie zabrakło podczas projekcji. Każdy z gości otrzymał lampkę szampana i wspólnie mogli rozpocząć ten - z pewnością niezapomniany, nie tylko ze względu na fabułę - seans.

Półwysep Helski: Powiedziała “TAK” w jednym z ostatnich kin studyjnych

i

Autor: Facebook
Pierwsze kino samochodowe w Łodzi
Źródło: Półwysep Helski: Powiedziała “TAK” w jednym z ostatnich kin studyjnych