Stadion w Sankt Petersburgu

i

Autor: PAP / Adam Warżawa Stadion w Sankt Petersburgu

POLSKA - SŁOWACJA 14.06 - kto wygra mecz? [SONDA]

2021-06-14 10:25

Tym spotkaniem zainaugurujemy udział na EURO 2020. Pierwszy mecz mistrzostw Biało-Czerwoni rozgrywają przeciwko reprezentacji Słowacji. Kto okaże się zwycięzcą starcia na stadionie w Sankt Petersburgu? A może będzie remis? Weźcie udział w naszej sondzie przed meczem Polska - Słowacja 14.06.

Polska - Słowacja 14.06 - tym meczem żyje dziś cały kraj! Spotkanie fazy grupowej na Stadionie Kriestowskij w Sankt-Petersburgu będzie naszym pierwszym starciem na EURO 2021 (oficjalnie EURO 2020). Wynik meczu Polska - Słowacja będzie dla nas bardzo ważny. Wygrana dałaby nam świetny start na początku piłkarskich Mistrzostw Europy i pozwoliła z większym spokojem podejść do naszych pozostałych meczów w grupie E: Polska - Hiszpania oraz Polska - Szwecja. Wygrana w starciu ze Słowakami to najbardziej optymistyczny scenariusz. Co w przypadku remisu? Za brak rozstrzygnięcia też dostajemy punkt, lecz nie dałoby to piłkarzom Paulo Sousy komfortu psychicznego przez kolejnymi spotkaniami. Najgorsza sytuacja to oczywiście przegrana, lecz na tym etapie nie oznaczałaby jeszcze końca udziału w EURO 2021. Jak zakończy się mecz Polska - Słowacja 14.06? Cóż, piłka nożna to gra, której nie można przewidzieć. Każdy ma jednak swoje przewidywania odnośnie meczu. Możecie je wyrazić w naszej sondzie. Powiedzcie nam, kto wygra mecz Polska - Słowacja.

Gorąca atmosfera podczas przyjazdu kadry do hotelu w Petersburgu
Sonda
Kto wygra mecz Polska - Słowacja?

Kto wygra w meczu Polska - Słowacja? Weźcie udział w sondzie

Wygrana, przegrana lub remis - w poniedziałek, 14 czerwca, dowiemy się, który z tych scenariuszów spełni się dla Biało-Czerwonych. Polacy grają przeciwko Słowakom na stadionie w Sankt Petersburgu o godzinie 18:00. Przed pierwszym gwizdkiem weźcie udział w naszej sondzie i ujawnijcie swoje przewidywania względem meczu Polska - Słowacja na EURO 2021.

Wiadomości z EURO 2021

Mecz Polska - Słowacja to nasze pierwsze spotkanie na EURO 2021. W poniedziałek, 14 czerwca, odbywa się też drugi mecz grupy E: Hiszpania - Szwecja. Najświeższe informacje o spotkaniach i wieści z Piłkarskich Mistrzostw Europy znajdziecie tutaj.

Źródło: POLSKA - SŁOWACJA 14.06 - kto wygra mecz? [SONDA]