Polska-Albania: TO leciało w polskich piłkarzy! Aż boli od samego patrzenia!

i

Autor: PAP/EPA/Malton Dibra

Polska-Albania: TO leciało w polskich piłkarzy! Aż boli od samego patrzenia!

2021-10-13 8:48

Mecz Polska -Albania zakończył się dla nas pozytywnie, ale nie obyło się bez przykrych niespodzianek ze strony albańskich kibiców. Jeszcze przed meczem zaatakowali Polaków, którzy w Tiranie czekali na rozpoczęcie spotkania. Za to w trakcie meczu bardzo nie spodobał im się zwycięski gol strzelony przez Świderskiego. Swoją złość pokazali rzucając w piłkarzy różnymi przedmiotami!

Polska wygrała mecz o wszystko! To bardzo dobre wieści dla polskich kibiców! Zajmujemy drugą pozycję w grupie i to prawdopodobnie (bo przed nami jeszcze listopadowe mecze) to my zagramy w barażach o awans na Mistrzostwa Świata w Katarze 2022. Ten mecz był naładowany emocjami zarówno ze strony Polaków, dla których ten mecz, był meczem o wszystko, jak i Albańczyków, którzy byli w tej samej sytuacji. Emocje zarówno te dobre, jak i te negatywne można było odczuć jeszcze przed meczem. Polscy kibice oczekujący na wieczorny mecz zostali zaatakowani przez grupę Albańczyków. Nie było inaczej podczas samego spotkania. Już na początku nasz hymn został wygwizdany… To nie wszystko. Finał i kulminacja emocji miała miejsce w chwili, gdy Polacy wyszli na prowadzenie po strzeleniu zwycięskiej bramki przez Karola Świderskiego. W naszych piłkarzy poleciały różne przedmioty! Podczas transmisji mogliśmy widzieć, jak w Świderskiego i cieszących się zawodników lecą kubki i wiele innych rzeczy, które były pod ręką Albańczyków.

Spis treści

  1. Polska - Albania. Butelki to nie wszystko! TE rzeczy też poleciały w piłkarzy
  2. Polska – Albania: To Świderski sprowokował kibiców?
  3. Polska - Albania: Szczęsny w swoim stylu

Polska - Albania. Butelki to nie wszystko! TE rzeczy też poleciały w piłkarzy

Dziennikarz TVP po spotkaniu zrobił zdjęcie przedmiotów, które poleciały w stronę naszych piłkarzy. To nie tylko kubki! Wśród nich znalazły się nawet telefony, baterie, zapalniczki i prawie pełne butelki… Aż boli od samego patrzenia

CZYTAJ TAKŻE: Polska - Albania - Lewandowski komentuje spotkanie: "było trochę niebezpiecznie"

Polska – Albania: To Świderski sprowokował kibiców?

Jak podaje albański „Sport Ekspres” gol Karola Świderskiego mocno zdenerwował kibiców. Jednak ich emocje wybuchły, gdy polski zawodnik pobiegł za linię końcową boiska cieszyć się z bramki. Do niego szybko dołączył Tymoteusz Puchacz.

- Mimo dobrego występu czerwono-czarnych nie udało się zdobyć punktów. Po zdobytej bramce Świderski sprowokował albańskich kibiców, a w jego stronę od razu zaczęły lecieć butelki. Sędzia przerwał mecz i wznowił go po 15 minutach przerwy, niestety wynik się już nie zmienił – czytamy.

Polska - Albania: Szczęsny w swoim stylu

Wojciech Szczęsny po ostatnim gwizdku sędziego pokazał w swoim stylu, co sądzi o zachowaniu Albańczyków. Wracając do szatni, podniósł jeden z rzuconych na murawę kubków, odwrócił się do kibiców i wypił z niego resztkę napoju.To z pewnością jeszcze bardziej rozwścieczyło kibiców naszych rywali.

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!
Źródło: Butelki to nie wszystko! Te rzeczy też poleciały w piłkarzy. Świderski sprowokował kibiców?