Limp Bizkit zagrają na dużej scenie festiwalu Pol'And'Rock

i

Autor: Ralf Lotys (Sicherlich)/commons.wikipedia.org Limp Bizkit zagrają na Dużej Scenie festiwalu Pol'And'Rock

Pol'and'Rock Festival 2021 tylko dla zaszczepionych! "Osoby wchodzące na teren festiwalu będą musiały okazać certyfikat"

2021-06-07 11:11

Tegoroczny Pol'and'Rock Festival zobaczy na żywo nawet 20 tys. osób! Warunki są jednak dwa. Wszyscy uczestnicy muszą być zaszczepieni i każdy musi wykupić wejściówkę. Organizatorzy zapewniają, że festiwal w dalszym ciągu jest bezpłatny, skąd więc konieczność wykupienia wejściówek? Jak sprawdzane będzie to, czy festiwalowicze są rzeczywiście zaszczepieni przeciwko koronawirusowi?

Już od dawna było jasne, że tegoroczna edycja Pol'and'Rock Festival będzie inna niż wszystkie. Przede wszystkim, odbyć ma się w nowym miejscu. Zamiast Kostrzyna nad Odrą ma być to lotnisko Makowice – Płoty w woj. zachodniopomorskim. Potem media obiegła informacja, że "fizycznie" w festiwalu udział będzie mogła wziąć bardzo ograniczona liczba osób a większość koncertów będziemy oglądać online. Teraz kolejna bomba.

Okazuje się, że limit uczestników festiwalu, organizatorzy ustalili na... 20 tysięcy! Jest jednak warunek! Wszyscy muszą być zaszczepieni!

- Po konsultacjach z Wami postanowiliśmy zwiększyć liczbę uczestników Festiwalu do 20 000 osób, ale wszystkie osoby wchodzące na teren Festiwalu będą musiały okazać certyfikat/kod potwierdzający zaszczepienie (dotyczy osób, które mogą być zaszczepione zgodnie z kalendarzem szczepień) - informują organizatorzy.

Nie jest to jedyna innowacja. W tym roku, na festiwal trzeba będzie kupić wejściówkę.

- Festiwal w dalszym ciągu jest bezpłatny, w tym roku płacisz za wejściówkę, która pokrywa koszt zabezpieczenia Covid-19, ponieważ musimy zadbać o bezpieczeństwo festiwalowiczów i każdą osobę wchodzącą na teren przetestować - tłumaczą organizatorzy Pol'and'Rock Festival 2021.

Ile za wejściówki na Pol'and'Rock Festival 2021?

Koszt wejściówki na Pol’and’Rock Festival to 49 złotych od osoby - bez względu na liczbę dni, na którą przyjeżdżamy.

Pol'and'Rock Festival 2021 odbędzie się w dniach 29-31 lipca. Podobnie jak ubiegłoroczna edycja, przybierze on formę hybrydową: dostępny będzie zarówno dla osób obecnych na miejscu, jak i online. Relację z wydarzenia będzie można śledzić bezpłatnie, poprzez media społecznościowe Fundacji WOŚP i Pol’and’Rock Festival oraz na kanałach partnerów.

Dyskutować na temat wydarzenia, a także zadawać pytania między innymi w czasie Akademii Sztuk Przepięknych, będzie można na festiwalowym serwerze na Discordzie.

Raport z Opalenicy. Piątek wciąż o kulach, Fabiański gotowy do gaszenia pożaru
Źródło: Pol'and'Rock Festival 2021 tylko dla zaszczepionych! "Osoby wchodzące na teren festiwalu będą musiały okazać certyfikat"