Niewierny mąż dostał za swoje. TikTokerka podsłuchała rozmowę w sklepie i rozpętała burzę!

i

Autor: soniamichalczukofficial TikTok/Steve Buissinne

O zdradzie mężą dowiedziała się z TikToka. Nagranie pokazała jej teściowa: "Czwartej kochanki nie będzie"

2021-10-14 15:01

Niewierny mąż dostał za swoje! To przez tiktokerkę, która podsłuchała rozmowę w sklepie podczas, której mężczyzna chwalił się w rozmowie telefonicznej, że podczas wyjazdu firmowego przespał się ze swoją koleżanką z pracy. Kobieta nagrała TikToka, który trafił do teściowej zdradzonej kobiety. To od niej matka dwójki dzieci dowiedziała się o kolejnej zdradzie męża.

Krótkie nagranie, które krąży od kilku dni po sieci zmieniło życie jednej z mieszkanek Olsztyna. Użytkowniczka TikToka podsłuchała rozmowę telefoniczną w sklepie, podczas, której mężczyzna wyjawił, że na ostatnim wyjeździe służbowym zdradził swoją żonę z koleżanką z pracy. TikTokerka postanowiła dotrzeć do zdradzonej kobiety i przekazać jej te informacje. W internecie wybuchła istna burza! Nagranie w końcu trafiło do zdradzonej kobiety. O wideo, które ostatecznie zmieniło życie kobiety, matki dwójki dzieci dowiedziała się od… teściowej.

- Jeśli masz na imię Iwona, mieszkasz na Zatorzu w Olsztynie i masz 2 synów. To dziś o 8.00 rano twój mąż robi zakupy w Biedronce i chwali się przez tel koledze Markowi, że spał z koleżanką w sobotę na wyjeździe firmowym w Giżycku - napisała autorka nagrania w zamieszczonym TikToku. 

Niewierny mąż dostał za swoje. Żona odeszła z dziećmi

Dotarcie do zdradzonej kobiety zajęło zaledwie kilka dni. Do autorki nagrania zgłosiła się jedna z kobiet, która przeczuwała, że chodzi o nią. Nie myliła się, ponieważ maż zdradził ją już kolejny raz.

- Nie muszę cie pytać, czy to on. Ja wiem, że to on. Po prostu podeślę ci jego zdjęcie – napisała kobieta do autorki nagrania.

W odpowiedzi dostała potwierdzenie zdrady męża. TikTokerka przeprosiła, że w taki sposób dowiaduje się o wszystkim. Mimo wszystko zdradzona żona była wdzięczna za przekazane informacje i pod koniec rozmowy napisała:

- Dziękuję ci jeszcze raz. Dzięki tej burzy, którą wywołałaś - dałaś mi nowe życie. A komentarze nową moc. Czwartej kochanki nie będzie. Przynajmniej nie za mojej warty. A moja warta przy Nim dziś się skończyła – podsumowała.

Pijany kierowca nie dał rady utrzymać się na nogach!
Sonda
TikTok czy YouTube Shorts. Która opcja jest lepsza?
Źródło: O zdradzie męża dowiedziała się z TikToka. Nagranie pokazała jej teściowa: "Czwartej kochanki nie będzie"