Facebook Messenger

i

Autor: canva

NOWOŚĆ W APCE

Nowa funkcja Messengera o której nikt nie wiedział. Wystarczy "stuknąć" w wiadomość i zadzieje się magia!

2024-01-19 8:41

Od początku istnienia Facebooka, przeszedł on spektakularną metamorfozę. To samo można powiedzieć o komunikatorze z którym jest połączony, czyli o Messengerze, z którego dziennie korzysta miliardy osób na świecie. Czy wiesz, że w apce z niebieską chmurką czatu pojawiła się nowa opcja? Na Messengerze wystarczy "stuknąć" w wiadomość, a zadzieje się prawdziwa magia!

Nowa funkcja na Messengerze zaskoczy użytkowników. Co tym razem wymyślili twórcy aplikacji? Nie od dziś wiadomo, że Messenger jest najpopularniejszym i najchętniej pobieranym komunikatorem. To dzięki niemu użytkownicy Facebooka, ale także niezarejestrowane na portalu osoby, mogą wymieniać się treścią z innymi osobami. Przesyłanie wiadomości tekstowych, głosowych, wysyłanie emotikonów, granie we wspólne gry, przesyłanie zdjęć i filmów, a także tworzenie czatów. W ostatnim czasie Messenger zaczął jednak płatać figle. Użytkownicy masowo zgłaszali awarie, które dotyczyły znikających wiadomości na Messengerze, a także dziwili się o co chodzi z szyfrowanymi wiadomościami, czy też podwójnymi powiadomieniami. Błędy te były z pewnością wynikiem aktualizacji i wprowadzaniu zmian do aplikacji Marka Zuckerberga.

Jego „donciu noł pamperap” nucili wszyscy. Tak dziś wygląda Danzel!

Ukryte funkcje Messengera - wystarczy "stuknąć" w wiadomość

O takiej opcji w Messengerze nikt nie śnił. Wystarczy "stuknąć" w wiadomość, którą ktoś do nas wysłał, a zadzieje się magia. O co chodzi? Komunikacja ze znajomymi wcale nie musi być nudna. Od teraz możesz komunikować się z innymi poprzez ruchome emotikony. Wystarczy, że napiszesz jakąś wiadomość (na przykład samo "Cześć"), a przed wysłaniem wciśniesz lupkę, znajdującą się po prawej stronie pola, w którym umieszcza się wiadomość. Następnie w naszej lupce pojawią się efekty, awatary i naklejki, które możemy ukryć pod wiadomością. Gdy już wybierzemy ten który nas interesuje, klikamy w niego i wysyłamy wiadomość do odbiorcy. Następnie zarówno my, jak i osoba, która ją otrzymała, może stuknąć w wiadomość, a jego oczom ukaże się wybrany przez nas efekt. Ciekawe, prawda?

ZOBACZ TAKŻE: Jak odczytać usunięte wiadomości z Messengera? To banalnie proste!

Sonda
Często masz awarie Messengera?