Niedźwiedź filmowcem

i

Autor: https://www.facebook.com/dschilt / pixabay.com Niedźwiedź filmowcem

Niedźwiedź nakręcił film - jest jego reżyserem i głównym bohaterem! [WIDEO]

2021-09-30 10:19

Czy niedźwiedź może zostać filmowcem? Ten miś najwyraźniej chciał udowodnić, że jest to możliwe. Choć nie da się ukryć, że karierę gwiazdy ekranu wybrał trochę przez przypadek. W naszym artykule znajdziecie reżyserski i aktorski debiut pewnego sympatycznego niedźwiedzia.

Tego niedźwiedzia czeka wielka kariera filmowa, o ile tylko uda się wyśledzić go w wielkim lesie. Na razie można za to obejrzeć w sieci film, którego jest reżyserem i głównym bohaterem. Wideo zostało zarejestrowane na przenośnej kamerce znalezionej przez zwierzę. Miś jakimś sposobem włączył kamerkę i nagrał kilkuminutowy materiał o sobie samym, po czym zostawił sprzęt. Jakiś czas później sprzęt znalazł wśród traw wędrujący w okolicy mężczyzna. Jego zaskoczenie po obejrzeniu wideo było ogromne! Wy też możecie dać się zaskoczyć filmowym zdolnościom niedźwiedzia. Jego reżyserski i aktorski debiut znajdziecie w dalszej części artykułu.

w formie 24: ćwiczenia na dolną część pleców

Niedźwiedź reżyser zasługuje na Oscara

Kamerę znalazł Dylan Schilt z miejscowości Laramie w USA. Mężczyzna wybrał się do pobliskich lasów, by potrenować łucznictwo. Szukając odpowiedniego miejsca, znalazł w trawie małą, przenośną kamerkę. Zabrał ją do domu, a po naładowaniu baterii obejrzał film nagrany... przez niedźwiedzia. Jak twierdzi w towarzyszącym nagraniu wpisie na Facebooku, kamerkę musiał zgubić ktoś podczas przejażdżki skuterem śnieżnym, o czym świadczą wcześniejsze materiały. Sprzęt przeleżał na ziemi 4 miesiące, aż znalazł go miś-filmowiec. Baterii w urządzeniu starczyło na kilkuminutowe nagranie. Schilt przyznaje, że sam nie mógł uwierzyć w to, co widzi! Nas ciekawi zaś, komu w takim wypadku przysługują prawa autorskie? Film niedźwiedzia znajdziecie poniżej.

Źródło: Niedźwiedź nakręcił film - jest jego reżyserem i głównym bohaterem! [WIDEO]