zakupy, sklep

i

Autor: pixabay.com Sklepy otwarte 25 grudnia w Krakowie. Gdzie zrobimy zakupy w Boże Narodzenie?

Niedziela handlowa w lipcu 2022 - czy 3 lipca sklepy są otwarte?

2022-07-01 12:13

Od dłuższego czasu handel w niedzielę jest znacznie ograniczony. Zakupy w ostatni dzień tygodnia, można zrobić tylko w niektóre niedziele w miesiącu. Jak będzie w lipcu? Która niedziela jest handlowa? Sprawdź, czy zrobisz zakupy w najbliższą niedzielę 3 lipca.

Niedziele handlowe w lipcu 2022 - kiedy sklepy są otwarte, a kiedy zamknięte? Czy zrobimy zakupy 3.07? Takich informacji z pewnością szuka niejedna osoba, która chciałaby zrobić zakupy właśnie w ostatni dzień tygodnia. Niedziele handlowe to specjalne dni, w których sklepy w Polsce są wtedy otwarte. Nie są one przypadkowe, lecz ściśle sprecyzowane przez Ustawę o ograniczeniu handlu w niedzielę i święta. Od czasu jej nowelizacji, sklepy takie jak Biedronka, Lidl, Kaufland, Carrefour, Netto, Dino, Auchan, Aldi i nie tylko, są zamknięte. Wyjątkiem są sklepy osiedlowe w których za kasą w niedzielę niehandlową stanie właściciel lub Żabki, które funkcjonują jako punkty pocztowe. Przepisy pozwalają na otwarcie wszystkich sklepów tylko w 7 wybranych niedziel w ciągu roku. Jak będzie w lipcu?

Szybkie pytania - Cleo

Niedziela handlowa lipiec 2022 - DATA

Kiedy jest niedziela handlowa w lipcu 2022? Okazuje się, że zakupów w lipcu nie zrobimy, ponieważ najbliższa niedziela handlowa zaplanowana jest dopiero na 28 sierpnia 2022 roku. Kolejne niedziele handlowe to: 11 i 18 grudnia 2022.

Prognoza pogody na lipiec 2022 - będą upały czy ochłodzenie? Czeka nas miesiąc ze zmienną pogodą!

Jaką pizzą jesteś? Specjalny quiz na Dzień Pizzy

Pytanie 1 z 8
Czy lubisz pizzę?