test

i

Autor: pixabay.com

Matura próbna JĘZYK ANGIELSKI - arkusz, zadania, odpowiedzi [wrzesień 2022]

2022-09-30 9:12

Testy diagnostyczne maturzystów dobiegają końca. Ostatniego dnia w piątek 30 września, młodzież podeszła do matur próbnych z języka angielskiego na poziomie podstawowym. Gdzie szukać arkuszy i odpowiedzi? Czy w sieci dostępny jest klucz odpowiedzi?

Próbna matura z języka angielskiego CKE wrzesień 2022 - arkusze, odpowiedzi, zadania, rozwiązania. Gdzie szukać odpowiedzi w internecie? Testy diagnostyczne dobiegają końca. Choć nie były obowiązkowe, to uczniowie mogli sprawdzić swoją wiedzę z obowiązkowych podstaw, a także zmierzyć się z nową sytuacją w ich życiu. Majowe matury są bardzo stresujące, a wcześniejsze podejścia sprawiają, że można lekko uodpornić się na stres. Pierwszego dnia próbnych matur 28 września uczniowie zmierzyli się z językiem polskim, drugiego dnia w czwartek 29 września z matematyką, natomiast w piątek 30 września w Dzień Chłopaka otworzyli arkusze z języka angielskiego.

ZOBACZ TAKŻE: Teksty chłopaków na podryw. Sprawdź czy potrafisz je dokończyć! [QUIZ]

Dzień chłopaka - Ewelina pyta i nie błądzi #2

Matura próbna - JĘZYK ANGIELSKI wrzesień 2022 [ARKUSZ]

Gdzie znaleźć arkusz pokazowy z języka angielskiego? Tegoroczni maturzyści, którzy podeszli do testu diagnostycznego, szukają w sieci arkuszy z języka angielskiego na poziomie podstawowym. Bez problemu znajdziecie je na oficjalnej stronie internetowej CKE, po godzinie 9:00, a także nagrania mp3. Arkusze z języka angielskiego znajdziecie również w naszej galerii poniżej.

Matura próbna - JĘZYK ANGIELSKI wrzesień 2022 [ODPOWIEDZI]

Gdzie znaleźć klucz do zadań z próbnej matury z języka angielskiego? Każda osoba, która napisała 30 września test diagnostyczny z niecierpliwością czeka na pojawienie się oficjalnych wyników w sieci. Odpowiedzi póki co nie są znane i poznacie je najpewniej na jednej z najbliższych lekcji. Wyniki matury próbnej będą ogłaszane i omawiane przez Waszych nauczycieli w szkole, którzy odpowiadają też za ich sprawdzenie. Z reakcji uczniów, które widoczne są na Twitterze można stwierdzić, że test diagnostyczny z języka angielskiego był łatwy.