Kalkulator egzamin

i

Autor: Pixabay

Matura próbna grudzień 2022 - matematyka. ARKUSZE, ODPOWIEDZI, ZADANIA

Chociaż prawdziwa matura dopiero w maju 2023, uczniowie mogą już teraz sprawdzić stan swojej wiedzy z przedmiotów egzaminacyjnych. Wszystko za sprawą odbywającej się w grudniu matury próbnej. Jak zwykle największy lęk wśród uczniów budzi matematyka. Podpowiadamy, gdzie szukać arkuszy i odpowiedzi do matury próbnej z matematyki z 14 grudnia.

Matura próbna CKE grudzień 2022 - arkusze, odpowiedzi, zadania z matematyki. Czy odpowiedzi będą dostępne w internecie? Gdzie znaleźć arkusze? Odpowiedzi na te i inne pytania związane z maturą próbną 2022 poszukują wszyscy tegoroczni maturzyści, którzy 14 grudnia przystąpili do przygotowanego przez Centralną Komisję Egzaminacyjną egzaminu próbnego z przedmiotu, który co roku budzi największy niepokój wśród zdających. Po maturze próbnej z języka polskiego przyszedł bowiem czas na matematykę. Za sprawą matury próbnej CKE w grudniu 2022 wszyscy uczniowie ostatnich klas szkół ponadpodstawowych mogą sprawdzić nie tylko stan swojej wiedzy, ale również to, co czeka ich w maju. Przypomnijmy, że matura 2023 odbędzie się na nowych zasadach.

Matura próbna grudzień 2022 - język polski. ARKUSZE, ODPOWIEDZI, ZADANIA

Wpadki w szkołach, sztuczki na ściąganie - Ewelina pyta i nie błądzi #1

Matura próbna - MATEMATYKA grudzień 2022 [ARKUSZE]

Gdzie znaleźć arkusz CKE w wersji PDF z matematyki? Wszyscy uczniowie, którzy podeszli do testu w grudniu 2022, szukają w sieci arkuszy z matematyki na poziomie podstawowym. CKE standardowo udostępni je na swojej oficjalnej stronie internetowej. Egzamin z matematyki rozpoczął się we wszystkich szkołach punktualnie o godzinie 9:00, dlatego arkuszy należy spodziewać się około południa.

AKTUALIZACJA 14.12.2022 [GODZ. 10:30]

Arkusze są już dostępne. Znajdziecie je w galerii poniżej.

Matura próbna - MATEMATYKA grudzień 2022 [ODPOWIEDZI]

Gdzie są odpowiedzi z matury próbnej z matematyki? Wszyscy zdający z niecierpliwością wyczekują gotowego klucza odpowiedzi, by móc porównać je z tymi, które zaznaczyli w arkuszu. Niestety, na ten moment nie są one znane. Wyniki matury próbnej najlepiej omówić z nauczycielami w szkole.