Matura poprawkowa 2022

i

Autor: cke Matura poprawkowa 2022 - matematyka

Matura poprawkowa 2022 ODPOWIEDZI matematyka i język polski. Gdzie szukać? [ARKUSZE CKE]

2022-08-23 13:12

Matura poprawkowa 2022 została wyznaczona na wtorek 23 sierpnia. To właśnie tego dnia, uczniowie którym nie powiodło się w pierwszym terminie, mieli okazję podejść do egzaminu dojrzałości drugi raz. Gdzie szukać tegorocznych arkuszy i odpowiedzi z poprawkowych matur? Jaki był poziom egzaminów z podstawowej matematyki i polskiego?

Matura poprawkowa 2022 ODPOWIEDZI i ARKUSZE z matematyki, języka polskiego. Gdzie szukać? O której będą dostępne? Odpowiedzi na te pytania, poszukuje w sieci wiele osób. Matura poprawkowa to druga szansa dla tych, którym nie powiodło się w pierwszym terminie. Podejść do niej mogą tylko te osoby, które nie zdały jednego obowiązkowego egzaminu dojrzałości w pierwszym, majowym terminie. Może to być matematyka, język polski lub język obcy nowożytny. Jak podaje CKE, w tym roku do matury poprawkowej najwięcej osób bo ponad 42 tysiące, wyraziło chęć przystąpienia do egzaminu z matematyki. Gdzie szukać odpowiedzi i arkuszy?

Matura poprawkowa 2022 - WYNIKI. Kiedy i gdzie szukać wyników z polskiego i matematyki?

Sonda
Matura poprawkowa 2022 - zdasz?

Matura poprawkowa 2022 matematyka - ARKUSZE, ODPOWIEDZI

Gdzie szukać arkuszy i odpowiedzi do matury poprawkowej 2022 z matematyki? Królowa nauk zawsze budzi dużo emocji wśród uczniów, nieważne czy chodzi o egzaminy, sprawdziany, czy zwykłe kartkówki - nawet w szkole podstawowej. Arkusze z tegorocznej poprawki, są już dostępne i znajdziecie je w galerii poniżej. Odpowiedzi możecie skonsultować ze swoim korepetytorem lub nauczycielem od matematyki.

ZOBACZ TAKŻE: Zawody przyszłości dla dziewczyn i dla chłopaków. Kto jest najbardziej poszukiwany na rynku pracy?

Matura poprawkowa 2022 język polski - ARKUSZE, ODPOWIEDZI

Gdzie szukać arkuszy poprawkowych z języka polskiego? We wtorek 23 sierpnia, pojawią się one na oficjalnej stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Najprawdopodobniej nastąpi to około południa.

Lektury szkolne - filmy. Ekranizacje książek, które pomogą w nauce

Szybka powtórka przed maturą?

Posłuchaj podcastów " Streszczenia Lektur".

Listen to "Lektury szkolne - streszczenia" on Spreaker.