Makabryczne odkrycie pod Lublinem. 58-latka trzymała w domu szkielet matki!

i

Autor: fot. pixabay/ilustracyjne

Makabryczne odkrycie pod Lublinem. 58-latka trzymała w domu szkielet matki!

2021-07-22 12:45

Makabryczne odkrycie lubelskiej policji podczas interwencji w gminie Terespol. W nocy z poniedziałku na wtorek policjanci znaleźli nieprzytomną 58-latkę w jej mieszkaniu oraz... ludzki szkielet. Zwłoki najprawdopodobniej należą do matki 58-letniej kobiety. Ciało zabezpieczono do badań, które potwierdzą tożsamość zmarłej osoby.

Po godzinie 1.00 w nocy z poniedziałku na wtorek dyżurny policji otrzymał zgłoszenie od mieszkającej za granicą kobiety, że nie ma kontaktu ze swoją matką. Z relacji córki wynikało, że jej mama ma problemy zdrowotne. Policjanci wspólnie z wezwanymi strażakami weszli do zamkniętego mieszkania na terenie gminy Terespol.

CZYTAJ TAKŻE: Tarnobrzeg: 81-latek z maczetą groził dzieciom na placu zabaw. Przeszkadzał mu hałas

W mieszkaniu znaleziono ludzki szkielet

Jak się okazało oprócz 58-latki w mieszkaniu znaleziono również ludzki szkielet! Zwłoki najprawdopodobniej należą do matki 58-letniej kobiety.

– Wewnątrz znaleźli nieprzytomną 58-latkę, która przetransportowana została do szpitala. Podczas przeprowadzonej interwencji w jednym z pokoi policjanci ujawnili szkielet ludzki. Z ustaleń policjantów wynika, że z kobietą zamieszkiwała jej matka – informuje w policyjnym komunikacie kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla z Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Policjanci z prokuraturem wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Zwłoki zostały zabezpieczone do dalszych badań.

Podlaskie. KAS przechwyciła niemal milion nielegalnych papierosów
Źródło: Makabryczne odkrycie w Terespolu. 58-latka trzymała w domu szkielet matki!