Lukas Podolski w Górniku Zabrze? Kiedy pierwszy mecz napastnika? O której oglądać?

i

Autor: RAFAL OLEKSIEWICZ/REPORTER/EAST NEWS Lukas Podolski w Górniku Zabrze? Kiedy pierwszy mecz napastnika? O której oglądać?

Lukas Podolski w Górniku Zabrze! Kiedy jest pierwszy mecz piłkarza Niemiec?

2021-07-06 15:50

Lukas Podolski zagra w polskiej Ekstraklasie? Takie informacje już od kilku lat krążą wokół Górnika Zabrze. Niemiecki piłkarz wielokrotnie podkreślał, że jeżeli będzie myślał o zakończeniu kariery, to będzie starał się, aby podpisać kontrakt właśnie z klubem ze Górnego Śląska. Kiedy pierwszy mecz napastnika?

Lukas Podolski w Górniku Zabrze! Kiedy jest pierwszy mecz piłkarza Niemiec? Lukas Podolski to 130-krotny reprezentant Niemiec. Od dziecka kibicuje Górnikowi Zabrze i marzył o tym, aby pod koniec swojej kariery zagrać właśnie w tych klubowych barwach. Nie ma się co dziwić, że niemiecki piłkarz wzbudza aż tak ogromną radość wśród fanów Ekstraklasy, ponieważ będzie jednym z najbardziej utytułowanych zawodników. Klub z Zabrza, ma we wtorek, 6 lipca 2021 roku ogłosić szczegóły kontraktu. Podolski urodził się w Gliwicach i jako dwulatek wraz z rodzicami wyjechał do Niemiec. Był wychowankiem FC 07 Bergheim w Bundeslidze. Najpierw występował w FC Koeln, a później Bayernie Monachium. Grał również w Arsenalu Londyn, Interze Medional, Galatasaray Stambuł, Vissel Kobe i Antalyasporze. Co ciekawe, grę w Górniku Zawsze Lukas Podolski będzie łączyć z występami w jury w programie Das Supertalent, czyli niemieckiego odpowiednika Mam talent emitowanego na antenie RTL. 

Lukas Podolski: ślub, wiek, Górnik Zabrze, kebab, wzrost, juror. Kim jest piłkarz polskiego pochodzenia?

Piotr Koźmiński VIDEOBLOG: Podolski, Filipe Luís i Obraniak w Ekstraklasie?
Sonda
Czy Lukas Podolski będzie królem strzelców Ekstraklasy w sezonie 2021/2022?

Lukas Podolski w Górniku Zabrze. Kiedy pierwszy mecz?

Pierwsza kolejka Ekstraklasy w sezonie 2021/2022 wystartuje 23 lipca 2021 i potrwa do 21 lub 22 maja 2022 roku. Zmierzy się ze sobą aż 18 drużyn. Na początek zmierzy się ze sobą Nieciecza i Stal Mielec. Na spotkanie Górnika Zabrze będziemy musieli poczekać do 25 lipca 2021 roku. Wszyscy trzymają kciuki, że to właśnie wtedy na piłkarskim boisku zobaczymy Lukasa Podolskiego.

High League MMA 2021 - kiedy jest, gdzie i kto walczy? [DATA, MIEJSCE, KARTA WALK]

Lukas Podolski w Górniku Zabrze. O której oglądać?

Jeżeli trener Górnika Zabrze postanowi w wyjściowej jedenastce postawić na Lukasa Podolskiego w trakcie pierwszego spotkania Górnika Zabrze z Pogonią Szczecin, to niemieckiego napastnika zobaczymy na murawie puntktualnie o godzinie 20:00.

Źródło: Lukas Podolski w Górniku Zabrze! Kiedy jest pierwszy mecz piłkarza Niemiec?