Joe Biden zasnął podczas ważnego spotkania z premierem Izraela? Nagranie podbija internet [WIDEO]

i

Autor: Screen: twitter.com/eha_news/status/ Joe Biden zasnął podczas ważnego spotkania z premierem Izraela? Nagranie podbija internet [WIDEO]

Joe Biden zasnął podczas ważnego spotkania z premierem Izraela? Nagranie podbija internet [WIDEO]

2021-08-30 14:03

W internecie pojawiło się nagranie z piątkowego spotkania prezydenta USA Joe Bidena z premierem Izraela Naftalim Benetem. Wygląda na to, że podczas rozmowy głowa państwa USA prawdopodobnie zasnęła - napisał dziennik "Sunday Express".

Na nagraniu umieszczonym w sieci widzimy jak Joe Biden siedzi w pomieszczeniu wraz z premierem Izraela Naftalim Benetem. Spotkanie to wydaje się być istotnym na arenie międzynarodowej. Niestety podczas rozmowy, prezydent Stanów Zjednoczonych, słuchając, co mówi do niego jego towarzysz, zamyka oczy i wydaje się kompletnie nie reagować na jego słowa. 

Znajdujący się na miejscu obserwatorzy byli zakłopotani powyższą sytuacją - podaje "Sunday Express". Nagranie jest już mocno komentowane przez internautów i media. 

"Z założoną maską na twarzy i złożonymi rękoma, sennie wyglądający pan Biden wydaje się kiwać głową, gdy głos zabiera pan Bennett. Można zauważyć pana Bidena, jak zamyka oczy i spuszcza głowę, gdy Bennett podkreśla wagę stosunków Stanów Zjednoczonych z Izraelem" - pisze express.co.uk.

Głównym tematem rozmowy Bidena z Benetem była kwestia Iranu i ewentualnego powrotu USA do porozumienia nuklearnego z tym krajem oraz bezpieczeństwo Izraela.

Jakie są najważniejsze zasady protokołu dyplomatycznego? Przydadzą się każdemu! [QUIZ]

Pytanie 1 z 11
Precedencja to:
Źródło: Joe Biden zasnął podczas ważnego spotkania z premierem Izraela? Nagranie podbija internet [WIDEO]