Internauci w formie! Zobacz najlepsze memy po meczu Polska - San Marino! Fabiański na pierwszym planie!

i

Autor: mat pras

Internauci w formie! Zobacz najlepsze memy po meczu Polska - San Marino! Fabiański na pierwszym planie!

2021-10-10 12:47

Reprezentacja Polski nie miała żadnych problemów w starciu z San Marino w sobotę (9 października) Podobnie jak internauci, żeby stworzyć masę memów z tego meczu. "Oberwało się" także Łukaszowi Fabiańskiemu, który zakończył karierę. Zobacz z czego śmieje się internet!

Zdecydowanym faworytem spotkania była reprezentacja Polski. Biało-Czerwoni nie zawiedli i odnieśli zwycięstwo 5:0. San Marino było tylko tłem dla Polaków, choć rywale momentami dobrze się bronili. Statystyki są jednak jednoznaczne: Polska miała przewagę w każdym elemencie.

Zgodnie z zapowiedziami w bramce biało-czerwonych pojawił się Łukasz Fabiański. Był to dla niego mecz pożegnalny, bowiem Łukasz zakończył karierę reprezentacyjną. Z San Marino został zmieniony w 57 minucie, bo właśnie 57 meczów rozegrał w barwach narodowych. Fabiański doczekał się pięknego pożegnania, bo kibice na stadionie PGE Narodowym skandowali jego nazwisko, a piłkarze obu drużyn utworzyli szpaler. Było wzruszenie i łzy samego Fabiańskiego, który był bardzo pozytywną i ważną postacią w drużynie narodowej. Jego przygoda w reprezentacji dobiegła końca, a zastąpił go ten, który ją zaczyna, czyli debiutujący Radosław Majecki.

Reprezentacja Polski nie miała żadnych problemów w starciu z San Marino, podobnie jak internauci, żeby stworzyć masę memów z tego meczu. "Oberwało się" także Łukaszowi Fabiańskiemu, który zakończył karierę. Zobacz z czego śmieje się internet!

Wzruszające pożegnanie Łukasza Fabiańskiego z Reprezentacją
Źródło: Internauci w formie! Zobacz najlepsze memy po meczu Polska - San Marino! Fabiański na pierwszym planie!