Iława: Ukradł ponad 500 zdrapek lotto ze sklepu, ale... NIC nie wygrał. Teraz grozi mu więzienie

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie ilustracyjne Iława: Ukradł ponad 500 zdrapek lotto ze sklepu, ale... NIC nie wygrał. Teraz grozi mu więzienie

Iława: Ukradł ponad 500 zdrapek lotto ze sklepu, ale... NIC nie wygrał. Teraz grozi mu więzienie

2021-06-02 11:05

Pewien 22-letni mieszkaniec Iławy tak bardzo pragnął zostać milionerem, że postanowił ukraść ze sklepu stojak z ponad 500 zdrapkami lotto wartymi niemal 2500 złotych. Jak się jednak okazało, NIC NIE WYGRAŁ... Zamiast tego grozi mu do 5 lat więzienia.

Do nietypowej kradzieży doszło w jednym ze sklepów na terenie Iławy. Jak ustaliła policja, mężczyzna wszedł do sklepu i poprosił ekspedientkę o alkohol. Kiedy kobieta poszła po towar, 22-latek zabrał plastikowy stojak, na którym znajdowało się 591 sztuk zdrapek lotto o wartości prawie 2500 zł.

Policjanci ustalili, że sprawcą kradzieży jest 22-letni mieszkaniec Iławy. Przesłuchali go i przedstawili mu zarzut, do którego się przyznał.  - Podejrzany twierdzi, że pomimo zdrapania kuponów nic nie wygrał - przekazała PAP asp. Joanna Kwiatkowska z iławskiej policji. Ze swojego zachowania będzie tłumaczył się przed sądem. Kodeks karny za kradzież przewiduje karę do 5 lat więzienia.

Raport z anteny 1.06, godz.10

Milionerzy: czy wygrałbyś milion? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 12
Pytanie za 500 zł: Co ukoi nerwy i zastąpi cytrynę?
Źródło: Iława: Ukradł ponad 500 zdrapek lotto ze sklepu, ale... NIC nie wygrał. Teraz grozi mu więzienie