klopsiki

i

Autor: Pixabay.com

IKEA wypuści świece, które pachną jak... szwedzkie klopsiki!

2021-08-05 13:42

Teraz będzie można poczuć się jak w sklepie IKEA, nie wychodząc z domu! Wszystko dzięki limitowanej kolekcji świec, pachnących jak słynne szwedzkie klopsiki, które wypuści wkrótce firma. To nie żart! Świece dostępne będą w zestawie, który pozwoli w swoich czterech ścianach poczuć się jak podczas zakupów w sklepie szwedzkiej sieci.

Ten zapach na pewno zna doskonale każdy, kto kiedykolwiek odwiedził któryś ze sklepów firmy IKEA. Słynne szwedzkie klopsiki są przecież dla wielu obowiązkowym posiłkiem podczas zakupów. Niektórzy nawet wybierają się do sklepów szwedzkiej sieci tylko po to, by ich skosztować. Teraz nie trzeba już ruszać się z domu, by go poczuć. Wszystko dzięki specjalnym świecom zapachowym, które pozwolą nam wypełnić nasze mieszkanie wonią tego przysmaku.

Świeca nosi nazwę Huvudroll i dostępna będzie w pakiecie "IKEA in the box", który zawierać ma najbardziej rozpoznawalne elementy sklepów szwedzkiej firmy. Niestety, ta limitowana oferta nie będzie dostępna w naszym kraju. Sieć przygotowała ją bowiem dla swoich amerykańskich klientów, z okazji 10-lecia swojego programu lojalnościowego.

By stać się szczęśliwym posiadaczem świecy pachnącej jak klopsiki, trzeba będzie wziąć udział w loterii, organizowanej wśród klientów.

Firma nie podaje, co dokładnie - poza nietypowymi świecami - znajdzie się w zestawie.

Nowicki i Fajdek z medalami IO. Oglądaliśmy finał olimpijski w towarzystwie wybitnego trenera
Źródło: IKEA wypuści świece, które pachną jak... szwedzkie klopsiki!