Iga Świątek: mecz dzisiaj 2021. Czy jest i kiedy Świątek gra na French Open? [DATA, RYWALKA]

i

Autor: AP PHOTO/THIBAULT CAMUS Iga Świątek: mecz dzisiaj 2021. Czy jest i kiedy Świątek gra na French Open? [DATA, RYWALKA] (AP PHOTO/THIBAULT CAMUS)

Iga Świątek: mecz dzisiaj 2021. Czy jest i kiedy Świątek gra na French Open? [DATA, RYWALKA]

2021-06-02 8:30

Iga Świątek walczy w prestiżowym turnieju Rolanda Garosa. W 2020 roku nasza tenisistka wygrała rywalizację z najlepszymi rakietami świata i teraz będzie broniła tego tytułu. Czy dzisiaj jest mecz Igi Świątek? Kiedy i z kim gra na French Open?

Iga Świątek: mecz dzisiaj 2021. Czy jest i kiedy Świątek gra na French Open? Na to pytanie szukają odpowiedzi wierni fani tenisa, którzy z zapartym tchem śledzą poczynania Igi Świątek na światowych kortach. Iga Świątek rozpoczęła swój występ w Paryżu w bardzo dobrym stylu. W I rundzie Rolanda Garrosa pokonała 6:0, 7:5 Słowenkę Kaję Juvan rozstawiona z numerem 101. Biało-czerwona rakieta świętowała tego dnia 20. urodziny, więc zrobiła sobie sama prezent. Nie ma się co dziwić, w końcu w 2020 roku nasza najlepsza rakieta wygrała prestiżowy turniej Rolanda Garosa. Czy Idze uda się obronić ten tytuł i po raz drugi zgarnąć jedno z najważniejszych wyróżnień w światowym tenisie. Czy dzisiaj jest mecz Igi Świątek?

Mecz Polska - Słowenia na EURO 2021. Kiedy jest? Gdzie? O której godzinie?

Maryla prawie jak Iga Świątek

Iga Świątek: mecz dzisiaj 2021

Iga Świątek, która broni tytułu na French Open, dzisiaj, 4 czerwca 2021 roku nie zagra żadnego meczu. Polka natomiast poznała swoją rywalkę, z którą rozegra spotkanie w trzeciej rundzie. Po pokonaniu Szwedki, Rebecci Peterson czas na Estonkę, Anett Kontaveit. Ograła w pierwszym etapie Amerykankę Shelby Rogers.

Świątek - kiedy gra na French Open?

Kiedy i z kim gra Iga Świątek na French Open 2021? Mecz Iga Świątek - Anett Kontaveit w III rundzie Rolanda Garrosa 2021 zostanie rozegrany w sobotę 5 czerwca.

Sonda
Iga Świątek - French Open 2021: czy wygra?
Źródło: Iga Świątek: mecz dzisiaj 2021. Czy jest i kiedy Świątek gra na French Open? [DATA, RYWALKA]