Grzegorz Krychowiak

i

Autor: Cyfra Sport Grzegorz Krychowiak

Grzegorz Krychowiak. Kim jest pomocnik reprezentacji Polski? Wiek, wzrost, zarobki, instagram [ZDJĘCIA]

2021-06-07 10:13

Grzegorz Krychowiak już wiele razy udowodnił swoją przydatność dla Reprezentacji Polski. Błyszczał podczas ostatniego EURO 2016 we Francji i jest niewątpliwie filarem oraz twarzą naszej drużyny. Kim jest zawodnik reprezentacji Polski i Lokomotiwu Moska? Szczegóły poniżej.

Euro 2021. Grzegorz Krychowiak- kim jest pomocnik reprezentacji Polski?

Grzegorz Krychowiak gra na pozycji pomocnika. W Reprezentacji Polski rozegrał 80 spotkań strzelając w nich 4 bramki. Grzegorz Krychowiak to jeden z filarów polskiej drużyny. W reprezentacji gra od wielu i stał się z pewnością obok Roberta Lewandowskiego czy Kamila Glika jedną z twarzy kadry. Grzegorz Krychowiak ma za sobą już bardzo bogatą karierę. Swoją piłkarską przygodę rozpoczynał we Francji w Girondins Bordeaux. Potem grał na wypożyczeniach w Stade de Reims i FC Nantes. W 2014 roku trafił do Sevilli, gdzie odniósł swój największy klubowy sukces - wygrał Ligę Europy. W 2016 roku po udanym EURO trafił do PSG. Jednak ten transfer okazał się niewypałem. Krychowiak w Paryżu nie grał, a następnie został wypożyczony do West Bromwich Albion, z którym spadł z ligi angielskiej. W 2018 roku został ponownie wypożyczony z Paryża - tym razem do Lokomotiwu Moskwa. Po roku grania klub zdecydował się wykupić Krychowiaka i od tego czasu jest on podstawowym graczem Lokomotiwu.

Raport z Opalenicy. Piątek wciąż o kulach, Fabiański gotowy do gaszenia pożaru
Sonda
Euro 2021 - czy Polska wyjdzie z grupy?

Grzegorz Krychowiak – wiek, wzrost

Grzegorz Krychowiak urodził się 29 stycznia w Gryficach. Ma 31 lat. Jak na pomocnika jest dosyć wysoki. Grzegorz Krychowiak mierzy bowiem 196 centymetrów. Karierę piłkarską zaczynał w klubie Orzeł Mrzeżyno. Następnie występował również w innych pomorskich zespołach, takich jak: Żaki 94 Kołobrzeg, Stal Szczecin oraz Arka Gdynia. 

Grzegorz Krychowiak – zarobki

Grzegorz Krychowiak zarabia 3 miliony euro rocznie, czyli miesięcznie 250 tysięcy euro. Jest jednym z lepiej opłacanych graczy Lokomotiwu Moskwa. Należy wspomnieć, że "Krycha" znalazł się jakiś czas temu na liście "Czterdziestu najbogatszych Polaków przed czterdziestką" tygodnika "Wprost". To pokazuje skalę jego popularności i zarobków. 

Grzegorz Krychowiak- kim jest żona piłkarza?

Celia Krychowiak, żona Grzegorza Krychowiaka jest także bardzo znaną osobą. Celia Krychowiak, żona Grzegorza Krychowiaka. Krychowiak ze swoją aktualną partnerką poznali się we Francji. Pomocnik był wówczas piłkarzem Stade Remis i grał na wypożyczeniu w zespole z Bordeaux. Para jest obecnie ze sobą ponad pięć lat. Para wzięła ślub pod koniec 2019 roku.

Źródło: Grzegorz Krychowiak. Kim jest pomocnik reprezentacji Polski? Wiek, wzrost, zarobki, instagram [ZDJĘCIA]