Koniec Facebooka z pewnością przeraziłby wiele osób. W końcu większość przyzwyczaiła się do niebieskiego logo z białą literą F, a także przeglądania tablicy na której ląduje sporo zdjęć. Facebook istnieje od 2004 roku i śmiało można powiedzieć, że wygryzł istniejącą wówczas na polskim rynku stronę Nasza Klasa. Pierwotnym celem nk.pl było umożliwienie użytkownikom odnalezienia osób ze szkolnych lat i odnowienie z nimi kontaktu. Z czasem serwis dodał nowe funkcje i stał się nie tylko bazą zdjęć i komentarzy, ale także pojawiły się różnego rodzaju gry. Nie potrwało to jednak zbyt długo, ponieważ gdy na polskim rynku pojawił się Facebook, dużo osób zaczęło odchodzić z Naszej Klasy. Portal mimo urozmaiceń nie zdołał zatrzymać użytkowników, dlatego wiele osób zastanawia się, czy teraz historia powtórzy się z Facebookiem.
Żony i partnerki wokalistów disco polo. Ciężko oderwać od nich wzrok!
Kiedy koniec Facebooka?
Mówią, że historia lubi się powtarzać. Czy w takim razie kryzys dotknie też Facebooka? Twórcy aplikacji, jak i portalu co chwile próbują wprowadzać nowości, które niestety nie podobają się użytkownikom. Dlaczego się tak dzieje? Powód jest oczywiście banalny. Facebook zauważył jak świetnie radzi sobie na świecie Instagram, a także TikTok, dlatego nie chce być gorszy. Stąd na naszej stronie głównej pojawiły się relacje, a także reelsy - które nawiązują do tego, co oferuje twórcom TikTok. Niestety mimo iż Facebook chciał pójść z duchem czasu, to zamiast sprawić radość użytkownikom, sprawił że korzystając z apki częściej się denerwują.
Okazuje się, że liczba użytkowników Facebooka po raz pierwszy w historii zaczęła mocno spadać, a dodatkowo spółka jest warta 1/3 tego co rok temu. Jakby było tego mało, to główny twórca Facebooka - Mark Zuckerberg, spadł z 3 miejsca najbogatszych ludzi na świecie na 25.
Polecany artykuł: