EURO 2021. PRZEMYSŁAW PŁACHETA: wiek, dziewczyna, zarobki, instagram, Norwich City

i

Autor: You Tube https://www.youtube.com/watch?v=xO7PaXUCfLk&t=67s EURO 2021. PRZEMYSŁAW PŁACHETA: wiek, dziewczyna, zarobki, instagram, Norwich City

EURO 2021. PRZEMYSŁAW PŁACHETA: wiek, dziewczyna, zarobki, instagram, Norwich City

2021-06-08 10:37

Przemysław Płacheta to jeden z zawodników piłkarskiej reprezentacji Polski. Każdy będzie mógł podziwiać jego grę podczas Euro 2021. Co wiadomo na temat futbolisty? Z naszego artykułu dowiecie się między innymi, czy ma dziewczynę, jakie są jego zarobki oraz gdzie aktualnie gra. Sprawdźcie poniżej.

Przemysław Płacheta: wiek, dziewczyna, zarobki, instagram, Norwich City - między innymi takie zapytania dotyczące polskiego piłkarza pojawiają się w wyszukiwarce internetowej. To zainteresowanie jest w pełni zrozumiałe. Przemysław Płacheta znalazł się wśród piłkarzy reprezentacji Polski i zagra na EURO 2021. Podczas turnieju zawodnik z numerem 17 zapewne da z siebie wszystko i fantastycznie popisze się na boisku. Okazuje się, że oczywiście oprócz jego piłkarskich umiejętności i występów na murawie boiska, Przemysław Płacheta ma bardzo interesujące życie prywatne. Dlatego właśnie zebraliśmy kilka najciekawszych informacji na temat atrakcyjnego piłkarza. W dalszej części artykułu przeczytacie miedzy innymi, co wiadomo o związkach piłkarza, jego zarobkach, czy grze w klubach.

Przemysław Płacheta - wiek

Ile lat ma Przemysław Płacheta? Piłkarz przyszedł na świat w Łowiczu 23 marca 1998. Ma 23 lata.

Przemysław Płacheta- wzrost

Przemysław Płacheta ma fantastyczne predyspozycje do gry w piłkę nożną. Jego wzrost to 178 cm, w związku z czym doskonale odnajduje się w grze jako skrzydłowy. 

Przemysław Płacheta - dziewczyna

Pomimo dość młodego wieku, Przemysław Płacheta w 2020 r. oświadczył się. Wybranką piłkarza jest Aleksandra Łoboda. Narzeczona często się z nim pojawia na portalach społecznościowych. 

Przemysław Płacheta - kariera, Norwich City 

Przemysław Płacheta jest wychowankiem Pelikana Łowicz. W 2010 roku został zawodnikiem młodzieżowej drużyny ŁKS-u Łódź. W 2012 przeszedł do UKS SMS Łódź. W latach 2013–2015 reprezentował barwy Polonii Warszawa. 26 sierpnia 2015 został zawodnikiem młodzieżowej drużyny RB Leipzig. 

W styczniu 2015 został zawodnikiem seniorskiej drużyny Polonii Warszawa, przestał być zawodnikiem tego klubu 26 sierpnia 2015, kiedy to został sprzedany do młodzieżowej drużyny RB Leipzig.10 stycznia 2018 dołączył do Pogoni Siedlce. W tej drużynie zagrał w 11 meczach I ligi, w których strzelił 2 gole. 5 lipca 2018 dołączył do Podbeskidzia Bielsko-Biała. 1 lipca 2019 przeszedł do Śląska Wrocław. W zespole Śląska zagrał w 35 meczach, w których strzelił 8 goli i zaliczył 5 asyst. 22 lipca 2020 został sprzedany do Norwich City F.C. za ok. 2,5 miliona euro. 19 września 2020 zdobył swojego pierwszego gola dla tej drużyny.

W polskiej reprezentacji gra od 9 listopada 2020 r. 

Przemysław Płacheta - zarobki 

Nie ulega wątpliwości, że zarobki piłkarza są imponujące. W klubie Norwich City każdy z zawodników otrzymuje sporą pensję. Okazuje się, że polski gracz może tam zarobić naprawdę sporo.. Na pewno nie żałuje, że przebywa z dala od Polski. Jak wynika z opublikowanych nieoficjalnych wiadomości, Przemysław Płacheta podczas czteroletniego kontraktu z Norwich City dostanie za skrzydłowego około 3 mln euro.

Przemysław Płacheta - instagram 

Piłkarz lubi także publikować swoje zdjęcia na instagramie. Na jego koncie można znaleźć zdjęcia z ważnych piłkarskich meczy, a także z narzeczoną Aleksandrą Łobodą. 

Raport z anteny 7.06, godz.10
Sonda
Euro 2021 - czy Polska wyjdzie z grupy?
Źródło: EURO 2021. PRZEMYSŁAW PŁACHETA: wiek, dziewczyna, zarobki, instagram, Norwich City