Doda sprzedaje swoje ciało podzielone na kawałki! Zrobiłam coś pierwsza na świecie

i

Autor: instagram.com/dodaqueen, zrzut ekranu Doda sprzedaje swoje ciało podzielone na kawałki! "Zrobiłam coś pierwsza na świecie"

Doda sprzedaje swoje ciało podzielone na kawałki! "Zrobiłam coś pierwsza na świecie"

2021-09-21 19:51

To rewolucja! Dorota Rabczewska jako pierwsza na świecie zrobiła skan swojego ciała w 3D. Zamierza "sprzedać się w kawałkach". Przygotowała 400 fragmentów, które zostaną podzielone na pakiety. Ruszyły już zapisy na najbardziej atrakcyjne części ciała Dody.

Influencerka Marti Renti sprzedała NFT z cyfrową miłością. Zarobiła na tym 970 tys. zł. Doda ruszyła z jeszcze większym rozmachem i postanowiła sprzedać swoje ciało podzielone na kawałki! Artystka zeskanowała swoje ciało w 3D i zamierza sprzedawać konkretne fragmenty w formie tokenów NFT.

- Podzieliłam się na kawałki. Zrobiłam coś pierwsza na świecie! Jako osoba publiczna bardzo świadomie wykonałam krok wejścia do świata NFT ponieważ zawsze staram się być krok przed wszystkimi i wyznaczać trendy - mówi  Doda.

Jak podkreśla artystka, z technologii korzystają już m.in.:

  • Elon Musk,
  • Paris Hilton,
  • Mark Cuban,
  • Eminem,
  • Shawn Mendes,
  • a także ogromne marki takie jak Dolce&Gabbana, Louis Vuitton, Coca Cola lub Marvel.

Czytaj także: Polska influencerka sprzedała WIRTUALNĄ MIŁOŚĆ. Kwota zwala z nóg!

- To co zrobiłam to zaledwie początek rewolucji ale także ewolucji. Każde moje NFT i jego wartość będą rosły wraz z moją popularnością - tłumaczy Doda.

Czytaj także: Głusi nagrali piosenkę... w języku migowym! Posłuchaj! [WIDEO]

Póki co od 22 września dostępny będzie pierwszy pakiet części ciała Dody. Dostępnych będzie 30 fragmentów ciała. Będzie można otrzymać je w formie niewymiennych tokenów cyfrowych NFT. W planie jest także wprowadzenie dodatków, m.in. bilety na koncerty czy status bliskiego znajomego na Instagramie.

Te gwiazdy były w tym programie muzycznym. Komplet punktów zdobędą najlepsi! QUIZ

Pytanie 1 z 13
Sanah była na precastingach do programów ...
Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 17.09.2021
Źródło: Doda sprzedaje swoje ciało podzielone na kawałki! "Zrobiłam coś pierwsza na świecie"