Dariusz Szpakowski

i

Autor: Artur Hojny / SE Dariusz Szpakowski

Dariusz Szpakowski nie skomentuje finału EURO! Kto go zastąpi?

2021-07-09 11:09

Jak poinformował na Twitterze dyrektor TVP Sport, Marek Szkolnikowski, Dariusz Szpakowski nie skomentuje meczu finałowego EURO 2021 pomiędzy Anglią a Włochami. - Ostatnie tygodnie były dla Darka bardzo trudne emocjonalnie i potrzeba spokoju - napisał dyrektor TVP Sport.

Kilka tygodni temu zakomunikowano, iż półfinały EURO skomentuje Mateusz Borek i Jacek Laskowski, a finał Dariusz Szpakowski. Jak się jednak dziś okazało zmianie ulegnie skład komentatorów na finał. Dariusz Szpakowski nie skomentuje finału Mistrzostw Europy 2021 - taką informację podał Marek Szkolnikowski, dyrektor TVP Sport.

Sonda
Włochy - Anglia: KTO WYGRA?

Dariusz Szpakowski to legenda Telewizji Polskiej. Swoją komentatorską przygodę rozpoczął w telewizji w latach 70-tych. Przez ten czas był czołowym komentatorem sportowych wydarzeń, szczególnie tych piłkarskich. Dziś okazało się, iż Dariusz Szpakowski finału EURO nie skomentuje, jednak nie oznacza to, iż rozstaje się z antenom. Już niebawem będzie go można usłyszeć podczas transmisji z Letnich Igrzysk Olimpijskich.

KTO SKOMENTUJE FINAŁ? Od razu po tej informacji pojawiły się pytania - kto skomentuje finał EURO 2020 pomiędzy Anglią i Włochami. Kandydatów jest dwóch - jest to Jacek Laskowski oraz Mateusz Borek. O tym który z nich będzie komentatorem finału TVP ma poinformować już niebawem.

Źródło: Dariusz Szpakowski nie skomentuje finału EURO! Kto go zastąpi?