Czarnek podsumował rok szkolny: To był trudny rok. Szczególnie podziękował nauczycielom informatyki

i

Autor: Twitter Czarnek podsumował rok szkolny: "To był trudny rok". Szczególnie podziękował nauczycielom informatyki

Czarnek podsumował rok szkolny: "To był trudny rok". Szczególnie podziękował nauczycielom informatyki

2021-06-25 13:19

Przemysław Czarnek podsumował rok szkolny. - Uczniom nauczycielom i rodzicom należą się podziękowania za ten szczególnie trudny rok - powiedział minister edukacji i nauki, podczas ogólnopolskich uroczystościach z okazji zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 10 w Sieradzu. Jak dodał, było to trudny rok i w szczególności podziękował nauczycielom informatyki.

Piątek, 25 czerwca, był ostatnim dniem roku szkolnego 2020/2021, który w przeważającej części odbył się w formie zdalnej. Uczniowie do szkół wrócili dopiero pod koniec maja. Dziś odbyły się uroczystości szkolne, podczas których uczniowie odebrali świadectwa. W ogólnopolskich uroczystościach z okazji zakończenia roku szkolnego i zakończenia nauki w klasach ósmych w Szkole Podstawowej nr 10 im. Bolesława Zwolińskiego w Sieradzu wziął udział m.in. minister edukacji i nauki prof. Przemysław Czarnek. W swoim przemówieniu minister podziękował za - jak powiedział - szczególnie trudny miniony rok szkolny, rok pandemii, prawie rok pracy zdalnej i szczególnego wysiłku kadry pedagogicznej. "Wszystkim - uczniom, nauczycielom i rodzicom należą się wyjątkowe podziękowania za ten rok, bo to był trudny rok" - podkreślił Czarnek.

Nowi mieszkańcy wrocławskiego zoo. Urodziły się tam dwie pantery śnieżne

CZYTAJ TAKŻE: To już koniec roku szkolnego! Zobacz najlepsze memy!

Czarnek szczególnie podziękował nauczycielom informatyki

Minister szczególne podziękowania złożył nauczycielom informatyki.

"Im należą się szczególne podziękowania, bo oprócz swoich normalnych obowiązków, dbali o to, aby możliwa była nauka w trybie zdalnym" - zaznaczył i dodał, że to przede wszystkim dzięki rodzicom możliwe było nauczanie zdalne podczas pandemii.

Podczas uroczystości w sieradzkiej podstawówce minister Czarnek wręczył świadectwa i dyplomy najlepszym uczniom.

Źródło: Czarnek podsumował rok szkolny. Szczególnie podziękował nauczycielom informatyki