ŻONA PIŁKARZA

Żona Łukasza Skorupskiego to prawdziwa piękność. Od Matilde Rossi ciężko oderwać wzrok!

2024-06-28 8:21

Łukasz Skorupski zastąpił Wojciecha Szczęsnego w ostatnim meczu na Euro 2024 i zrobiło się o nim głośno, tym bardziej że otrzymał miano zawodnika meczu Polska - Francja. Kim jest bramkarz, o którym nie jest w mediach zbyt głośno? Wiemy, że piłkarz ma przepiękną żonę Włoszkę, od której ciężko oderwać wzrok!

Łukasz Skorupski to bramkarz, który podczas ostatniego meczu na Euro 2024 (Polska-Francja) zastąpił Wojciecha Szczęsnego i od pierwszej minuty dzielnie bronił bramki swojej drużyny. Piłkarz wielokrotnie ratował biało-czerwonych przed stratą, a jedynie Kylian Mbappe zdołał go pokonać po strzale gola z jedenastu metrów. Tak, żaden z reprezentantów Trójkolorowych podczas wtorkowego spotkania w Dortmundzie nie potrafił zaskoczyć Łukasza Skorupskiego. Polak pokazał, że nie bez przyczyny to właśnie on stanął między słupkami bramki w ostatnim meczu reprezentacji na tegorocznych mistrzostwach i otrzymał statuetkę najlepszego zawodnika meczu Polska - Francja. Mało kto wie, ale 33-letni piłkarz, który na co dzień gra we włoskim klubie Bologna FC, ma przepiękną żonę, która zawsze jest obok i wspiera go w jego piłkarskiej karierze!

ZOBACZ TAKŻE: Żona Jana Bednarka to prawdziwa piękność. Mało kto wie, że Julia jest przyjaciółką Mariny!

Tak żyją żony i kobiety polskich piłkarzy. Jest luksusowo! Oto Polskie WAGs

Łukasz Skorupski ma piękną żonę. To Włoszka - Matilde Rossi

Łukasz Skorupski poza boiskiem wiedzie normalne, spokojne życie. Jest szczęśliwym mężem przepięknej Włoszki - Matilde Rossi i ojcem synka, któremu na imię Leonardo. Przystojny piłkarz wziął ślub z ukochaną 14 czerwca 2017 roku, a rok później w 2018 roku na świat przyszedł owoc ich miłości. Piękna żona Łukasza Skorupskiego to Matilde Rossi, która jest włoską modelką i uwielbia naturę. Gdy przyjeżdżają do Polski kocha być na polach i niesamowicie zachwyca się krowami i kurami. Oglądając jej zdjęcia na Instagramie można zauważyć, że kobieta lubi sport i ćwiczy na siłowni, ponieważ jej sylwetka wygląda spektakularnie! Warto również wiedzieć, że piłkarz poznał modelkę w 2015 roku, kiedy grał jeszcze w Empoli. Para wpadła sobie w oko podczas wakacji i mimo iż bramkarz nie wiązał z ich spotkaniem większych nadziei, to jak widać po latach są nierozłączni i tworzą piękną rodzinę.

W galerii poniżej znajdziecie zdjęcia szczęśliwego Łukasza Skorupskiego i jego pięknej żony Włoszki. Polski bramkarz to prawdziwy szczęściarz!