Zbigniew Bartman

i

Autor: materiały prasowe Zbigniew Bartman

SPORTOWIEC

Zbigniew Bartman - wiek, żona, dziecko, mma, wzrost, kariera, Instagram

2023-08-06 0:21

Kim jest Zbigniew Bartman? To nazwisko z pewnością nie jest obce fanom piłki siatkowej. Bartman to polski siatkarz grający na pozycji przyjmującego i atakującego, który w lipcu 2023 roku ogłosił, że kończy swoją karierę siatkarską. Ile ma lat? Kim jest jego żona? To warto o nim wiedzieć.

Spis treści

  1. Zbigniew Bartman - wiek, wzrost
  2. Zbigniew Bartman - żona, dziecko
  3. Zbigniew Bartman - Tomasz Hajto
  4. Zbigniew Bartman - Instagram

Zbigniew Bartman - wiek, żona, partnerka, dziecko, mma: takie frazy są najczęściej poszukiwane w sieci. Kim jest Zbigniew Bartman wie każdy fan siatkówki. Bartman to polski siatkarz grający na pozycji przyjmującego i atakującego. Mistrz Europy z 2009 roku, olimpijczyk z Londynu w 2012 roku. Po raz pierwszy do szerokiej kadry narodowej został powołany w 2007 roku przez Raúla Lozano. Bartman zadebiutował jednak dopiero rok później, bo 13 czerwca 2008 podczas meczu Ligi Światowej z Egiptem, który zakończył się wynikiem 2:3. Kilka lat później, dokładnie w 2011 roku, siatkarz zadebiutował na pozycji atakującego w reprezentacji Polski, którą wówczas prowadził Andrea Anastasi.

Zbigniew Bartman został uznany najlepszym atakującym Ligi Światowej w Sofii. W lipcu 2023 ogłosił wszystkim, że zakończył karierę siatkarską, ale nie zrezygnował ze sportu, ponieważ dołączył do nowej organizacji freak-fightowej w Polsce.

Lewandowski vs Ronaldo - który przystojniejszy? | Ewelina pyta i nie błądzi #4

Zbigniew Bartman - wiek, wzrost

Ile lat ma Zbigniew Bartman? Sportowiec urodził się 4 maja 1987 w Warszawie, więc jak łatwo można obliczyć ma 36 lat. Internautów zastanawia także to, ile wzrostu ma Zbigniew Bartman. To nie jest żadna tajemnica. Jak na siatkarza przystało, mężczyzna mierzy 198 cm wzrostu.

Zbigniew Bartman - żona, dziecko

Czy Zbigniew Bartman ma żonę i dzieci? Życie uczuciowe siatkarza interesuje wiele osób. Bartman w lipcu 2015 roku wziął ślub z siostrą tyczkarza Łukasza Michalskiego, Joanną. W styczniu 2019 roku przyszedł na świat ich syn Aaron. Związek tej pary trwał jednak tylko do 2020 roku. Rok później Zbigniew Bartman zaczął spotykać się z siatkarką Zuzanną Górecką.

Zbigniew Bartman - Tomasz Hajto

Zbigniew Bartman zakończył karierę siatkarską, ale nie sportową! Siatkarz znalazł się w karcie walk nowo powstałej federacji frak-fightowej Clout MMA. Już w sobotę 5 sierpnia zawalczy w oktagonie w formule MMA, a jego przeciwnikiem będzie Tomasz Hajto.

ZOBACZ TAKŻE: Clout MMA 1 - KOLEJNOŚĆ WALK. Kto walczy pierwszy, a kto ostatni?

Zbigniew Bartman - Instagram

Zbigniew Bartman jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go bez problemu wpisując w lupkę jego imię i nazwisko, lub oficjalny nick @zbigniew_bartman.